Druga liga rukometašica: Spartak - Mladost 41:30

Sub, 19.05.2007 - 17:30 -- urednik

Rukometašice Spartaka savladale su u dvadeset i šestom kolu Druge rukometne lige Srbije, grupa „Sever“, Mladost iz Srpske Crnje sa 41:30 (20:17). Ovo je bila poslednja utakmica Spartaka u ovom rangu takmičenja pred subotičkom publikom. Dobrom igrom tokom cele sezone Spartak je nekoliko kola pre kraja osigurao učešće u Prvoj rukometnoj ligi Srbije, od sezone 2007/2008.

Jedino je uvodni deo prvog poluvremena meča sa ekipom Mladosti doneo određenu dozu neizvesnosti. Poslednji puta Mladost je imala povoljan rezultat u 25. minutu meča, kada su gošće imale samo gol zaostatka, 16:15. Do kraja poluvremena Spartak pravi razliku od tri gola (20:18), da bi brzom serijom od 4:0 početkom drugog dela igre sve konačno došlo na svoje mesto.

Spartak: Matijašević, Dujić 3, Ivanović 1, Džavić 3, Vuković, Mihailović 13, Milodanović 8, Božić 14, Filipović 9, Kocić. Trener: Miloš Gulišija.

Mladost: Trninić, Pepić 2, Savin 2, Baljak 4, Gaborov, Kandić 4, Stefanović 5, Tomić 3, Mil. Vojvodić, Milovanov, Popović, Mar. Vojvodić 9, Varga. Trener: Viktor Felbab.