Bačka savladala Budućnost

Sub, 28.04.2012 - 17:00 -- dejan.vukovic

Bačka 1901 - Budućnost 3:0 (0:0)

Fudbaleri Bačke nastavili su pobedonosni savladavši u 24. kolu Vojvođanske lige grupa Istok , ekipu Budućnosti iz Srpske Crnje sa 3:0. Prvo poluvreme završeno je bez golova, Bačka je napadala i imala više od igre ali su gosti uspešno odolevali i i z retkih prilika bili veoma opasni po gol Subotičana. U nastavku utakmice isplatio se visok tempo igre koji su namestili domaći fudbaleri. Mrežu Budućnosti načeo je Kozoš iz slobodnog udarca u 53. minutu susreta. U 58. minutu Kozoš novim golom udvostručuje prednost domaćih. Konačan rezultat postavio je Bursać nakon prodora Nikutovića u 72. minutu.

Bačka 1901: Gorjanac, Đereg (Rajkovača), Bator (Višnić), Marković S., Vasić, Koprivica, Kozoš (Godor), Marković N., Bursać, Lukač, Nikutović.

Budućnost: Ćirković, Grban, Vasiljević, Antić, Đukanović, Manojlović (Perin), Ilić, Momčilović, Popov, Radišić, Radin.