Jedanaesta pobeda rukometaša Spartaka

Sub, 01.12.2012 - 19:15 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Somborelektro 43:17 (19:9)

Rukometaši Spartak Vojputa veoma uspešno su završili polusezonu. Današnjom pobedom zaokružili su uspešni jesenji deo zabeleživši jedanaest pobeda u jedanaest kola.

Današnji protivnik Somborelektro ni jednog trenutka nije mogao da parira raspoloženim Subotičanima. Rezultat od 26 razlike na kraju dovoljno govori o odnosu snaga na terenu u ovom duelu. Interesantno je da su Somborci bolje započeli meč i poveli sa 2:0 i 4:2. Tada je usledila serija "putara" koji postižu pet golova u nizu i preokreću na 7:4. Po isteku trideset minuta golom Kaltaka razlika je već bila dvocifrena 19:9.

U nastavku susreta u prvoj minuti obe ekipe su dale po gol 20:10. Usledio je fantastičan niz Spartak Vojputa koji su dali 11 golova u nizu, a pri tome čak dvanaest minuta nisu primili niti jedan 31:10. Raspoloženi Subotičani do kraja meča su povećavali razliku koja je po isteku 60. minuta iznosila čak 26 poena razlike 43:17.