Tri bronzane medalje Nikše Martinovića

Pon, 25.11.2013 - 17:42 -- dejan.vukovic

Stonoteniseri Spartaka proteklog vikenda su učestovali na 4. memorijalnom turniru Voja Vakulović u Smederevu. Mečevi u kategoriji kadeta odigrali su se u subotu 23.11. , dok su juniori igrali u nedelju 24.11. Sa turnira u Smederevu mladi stonoteniseri Spartaka vratili su se sa 4 bronzane medalje. Najbolji od takmičara Spartaka bio je Nikša Martinović koji je osvojio tri bronzane medalje. On je u konkurenciji kadeta bio treći u singlu i treći u dublu sa Hevedič Davidom, dok je treću medalju osvojio u juniorskoj konkrenciji u dublu sa Aleksandrom Radosavljevićem. Osvajači medalja su: Martinović Nikša u konkurenciji kadeta pojedinačno, muški kadetski dubl Martinović/Hevedič, juniorski kadetski dubl Martinović/Radosavljević i ženski juniorski dubl Halas Ella / Milovanović Ivana.

3 mesto - Halas Ella / Milovanović Ivana bronzana medalja

Sledeće takmišenje za mlađe kategorije predviđeno je za 01.12.2013 kada će se u Bačkoj Topoli održati zvanično ekipno prvenstvo Vojvodine za kadete.