Hokejaši Spartaka savladali NS Stars

Sub, 21.12.2013 - 14:43 -- dejan.vukovic

Spartak - Ns Stars 7:1 (2:1, 2:0, 3:1).

Gradsko klizalište. Gledalaca: oko 100. Sudije: Ivanov Nebojša, Fazekaš Tibor, Popović Darko.

Spartak: Vereš Vedran, Vidaković Igor, Vereš Bruno, McLean Mark, Peter Alen, Gergelj Daniel, Jackson Zach, Šljapić Igor, O Neil Jeff, Ziđarević Bojan, Bursać Nikola, Dulić Uglješa, Kerleta Dobrinko, Kolarić Aleksandar, Brestovac Uroš, Mešter Edvin, Barašić Tomislav, Kučo Kristian, Tolmači Branislav, Farago Marko.

Ns Stars: Gnip,Stanković, Milojković, Jerković, Pemac, Pajić, Sibinović, Tumbas, Miličević, Saulić, Kozarski, Čengeri, Jerković, Damijanović, Nadaski, Rudić, Meseldžić, Radosavljević, Bjelogrlić, Milić.

Hokejaši Spartaka savladali su NS Stars sa ubedljivih 7:2 i tako uspešno nastavili takmičenje u Prvoj saveznoj hokejaškoj ligi. Poveli su gosti golom Pajića u 4. minutu. Uzvratili subotičani tri minuta kasnije golom Kerlete Dobrinka (Bine) a do kraja trećine napravili i rezultatski preokret kada je asistent kod prvog gola Ber Alen sada savladao golmana novosađana. U drugom delu Spartak je imao dominaciju koju je krunisao sa dva nova gola. U poslednjoj trećini subotičani su još tri puta zatresli mrežu novosađana i uknjižili novu prvenstvenu pobedu.