Fudbalerke Spartaka ubedljive protiv Mašinca

Pon, 18.08.2014 - 00:24 -- dejan.vukovic

Spartak - Mašinac 5:0 (3:0)

Gradski stadion, 2.kolo Super lige Srbije za žene. Glavni sudija: Jelena Ristić (Vrčin). Pomoćne sudije: Marija Lazović (Beograd), Bojana Šćepanović (Kruščić) Strelci za ŽFK Spartak: Slović 11 min., Nikolić 38 min., Poljak 44,90 min., Malešević 57 min.

Spartak: Gardijan, Ilić, Krstić, Radanović, Slović, Malešević (Nrehy Tia), Poljak, Damjanović, Nikolić, Čanković, Filipović (Marenić)

Mašinac: Marinković, Stevanović, Smiljković, Mišeljić, Vasiljković (Šarac), Lazarević, Milivojević, Dimitrijević (Trbulin), Kostić, Kožović, Kreća (Trnavac).

Fudbalerke Spartaka , aktuelne prvakinje Srbije odlično su započele novu sezonu u prvenstvu Srbije. Pre par dana su eliminisani iz Lige Šampiona, ali to ih nije obeshrabrilo da u prvenstvi krenu maksimalno motivisani. U prvoj utakmici savladali su Mašinac iz Niša sa uverljivih 5:0.

Povele su golubice već u 11. minutu golom kapitena Violete Slović, da bi pred kraj poluvremena Nikolić I Poljak povećale na velikih 3:0 i praktički rešile pitanje pobednika. U nastavku Malešević povećava na 4:0 u 57. minutu a konačan rezultat postavlja Poljak u poslednjim trenucima utakmice.