Uspešni stonoteniseri na turniru u Čoki

Pon, 01.09.2014 - 23:41 -- dejan.vukovic

Stonoteniski klub "Čoka" iz Čoke tradicionalno po četvrti put je bio domaćin prvog turnira u sezoni pod nazivom "Sabo Ištvan" koji se boduje za rang listu STSS i to u kategoriji mlađih kadeta i mlađih kadetkinja. Istovremeno  organizovan je i turnir za kadete i kadetkinje koji se nije bodovao za rang listu.

Učešće su uzeli i stonoteniseri Spartaka, kod mlađih kadeta, Aleksandar Čokić i Luka Videc, a u kategoriji kadeta, Bence Bognar, Mate Rekecki, Denis Kovačević i Luka Andrašić. Rezultati nisu izostali, na bodovnom turniru, Čokić je zauzeo odlično 2. mesto i osvojio srebrnu nedalju, dok se Videc plasirao na glavnu tablu, ali je poražen u drugom kolu i tako "ušao" u 32 najbolja. Kod kadeta, Bognar je u finalu savladao rivala Sentmartonija rezultatom 3:0, i osvojio prvo mesto i zlatnu medalju, Kovačević se plasirao u 8 najboljih, dok Rekecki i Andrašić nisu "prošli" kvalifikacione grupe.

Organizator je najuspešnije takmičare nagradio medaljama i vrednim robnim nagradama