Datum:
Sub, 25.10.2014 - 14:30
Detalj:
Počela utakmica
3. minut šansa za Jevtovića, Janošević u korner
4. minut, 0:1, auto-gol Antonića
7. minut prodor Dukića, šut, na odbijenu loptu natrčao je Torbica, oborio ga je Boranijašević, sudija pokazao na penal
8. minut, 1:1 gol Torbice iz penala
12. minut žuti karton Božić
20. šansa za Spartak Kovačević šutira sa distance, ali preko gola
22. minut Torbica šutira sa dvadesetak metara, pravo u golmana Borca
29. minut nakon duge akcije Spartaka Milić šutira iskosa, snažno, ali pored gola
30. minut, slobodan udarac za Borac, Đenić glavom sa četiri metara, siguran je Janošević
34. minut umesto povređenog Dukića ulazi Farkaš
39. minut žuti karton Antonić
43. minut Maksimović nakon dodavanja Torbice trese mrežu, ali sudija poništava gol zbog ofsajda
45. minut Maksimović iznenadio golmana šutem sa tridesetak metara, Petrić jedva uspeo da zahvati loptu, a ona se od prečke odbila u korner
Kraj prvog poluvremena Spartak - Borac 1:1
Počelo drugo poluvreme
53. minut žuti karton Đenić
56. minut 2:1 za Spartak, akciju Farkaša i Trobice Milić završio golom
59. minut, izmena u ekipi Borca, umesto Jevtovića ušao Đerić
63. minut, šansa za Plavšića
65. minut, izmena u Spartaku umesto Mrkele ušao Lukić
66. minut, šansa za Borac, šutirao Gojković, ali je Janošević odbranio
69. minut, šansa za Borac, nakon slobodnog udarca Đerić glavom umalo da postigne gol
71. minut izmena u Spartaku, umesto Maksimovića ušao Balabanović
72. minut izmena u Borcu, umesto Mutavdžića ušao Mašović
81. minut, nakon šuta Đerića, Đenić je odbijenu loptu smestio u gol Spartaka, ali je sudija Stojilković poništio dol zbog ofsajda
83. minut izmena u Borcu, umesto Đenića ušao Nešović
87. minut žuti karton za Radovića
90+2. minut 2:2 gol Mašovića
Kraj meča, Spartak - Borac 2:2