Dve medalje Bognara na stonoteniskom prvenstvu Vojvodine

Pon, 26.01.2015 - 20:15 -- dejan.vukovic

Stonoteniski savez Subotice bio je domaćin kadetskog pojedinačnog prvenstva Vojvodine koje je održano u Stonoteniskom centru u Subotici. Okupilo se oko 100 takmičara iz cele Vojvodine. STK spartak je nastupio sa desetak takmičara od kojih je najviše uspeha imao Bognar Bence koji je u pojedinačnboj konkurenciji osvojio drugo mesto posle poraza u finalu od Tepić Pere iz Temerina sa 3:0, dok je u paru sa Florijanom Fenjvešijem osvojio zlatnu medalju savladavši u finalu dubl Tomić/Tepić iz Temerina posle velike borbe sa 3:2.  U ženskoj konkurenciji najbolja je bila Jokić Tijana iz Vršca koja je u finalu savladala Vereb Kseniu iz ekipe STK Senta  sa 3:1. U konkurenciji dublova među kadetkinjama najbolje su bile Karkuša/Jokić (Slavija 96/Vršac)