Ultimat fajteri Spartaka osvojili 4 medalje

Uto, 24.02.2015 - 19:26 -- dejan.vukovic

Takmičari kluba Ultimate Fighter Spartak postigli su odlične rezultate na Otvorenom Prvenstvu Srbije u kik boksu. Pokazali su da imaju kvalitetne takmičare koji su na ovom Prvenstvu osvojili 4 medalje.

Dalibor Nikolić i Jasmina Nadj osvojili su zlatne medalje apsolutnom dominacijom nad protivnicima. Sanela Vuković je po prvi put nastupala i odmah osvojila srebrnu medalju. Sanela je u finalu radila sa poznatim borcem Sanjom Stošić gde je pokazala da je pred njom blistava karijera. Nedeljko Polić se pokazao izuzetno dobro u veoma teškoj borbu sa iskusnim protivnikom dominirao je u sve tri runde, ali ga je povreda omela da se okiti medaljom.

U narednom periodu klub će nastupiti na nekoliko velikih takmičenja. Sedmog marta nastupiće na velikom Medjunarodnom turniru u Banja Luci, zatim 15. marta na Korzici gde Jamina Nadj napada profesionalnu titulu šampiona Evrope u boksu i na Prvenstvu Srbije u K1 koje će se održati 29. marta.