Kuća Zdravlja i Šeki Enterijeri finalisti turnira

Ned, 03.01.2016 - 22:57 -- dejan.vukovic

Poznati su finalisti Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu koji će se u utorak 5. januara od 19 časova boriti za pobednički ček od 350.000 dinara. To su ekipe Šeki Enterijeri i Kuća Zdravlja koji su večaras slavili u polufinalu.

• Roknić (Kuća zdravlja) 37 min.

Prvo polufinale odlučeno je već u prvom poluvremenu u kojem je Kuća Zdravlja povela sa 3:0. Nadu ekipi Kraljevine Srbije dao je Kopanja Stevo golom u 23. minutu za smanjenje rezultata od 3:1. Nastavili su momci iz Kraljevine Srbije sa napadima i velikom željom da se primaknu na go protivniku, mešutim Grujičić Željko, najbolji strelac turnira, svojim trećim golom na utakmici u 31. minutu rešava pitanje pobednika. Konačan rezultat od 5:1 postavio je Roknić tri minuta pre kraja susreta.

Real Impeks Šeki Enterijeri - Jasimpex Superinfo  4:1

• Romić (Realimpeks Šeki enterijeri) 3 min.
  • Guberinić (Realimpeks Šeki enterijeri) 27 min.
  • Desnica (Realimpeks Šeki enterijeri) 28 min.
  • Guberinić (Realimpeks Šeki enterijeri) 31 min.
  • Marković (Jasimpex Superinfo) 32 min.

Šeki Enterijeri su poveli već u trećem minutu golom Romića. Usledila je velika borba do kraja prvog poluvremena u kojoj su obe ekipe propustile nekoliko izglednih prilika. Odličnim golom Guberinića, Šeki Enterijeri su poveli sa 2:0 u 27. minutu da bi asmo minut kasnije prednost iznosila 3:0 kada je mrežu iz gužve pogodio Desnica. Drugim golom na utakmici Veselin Guberinić praktički je rešio pitanje pobednika pošto je na semaforu stajalo 4:0 u 31. minutu. Marković je uspeo da smanji prednost na 4:1, ali više od toga Jasimpex Superinfo večeras nije mogao u ovom susretu.

Više o ovoj temi...

Novogodišnji turnir u malom fudbalu ulazi u samu završnicu. Danas su odigrane četvrtfinalne utakmice tako da su poznati svi polufinalisti koji će se boriti za pobednički ček od 350.000 dinara.

Prvi susret bio je borba dve ekipe koje su važile za izrazite favorite celog turnira. Međutim, voljom žreba Kuća Zdravlja i Arena sastali su se u četvrtfinalu. Slavila je ekipa Kuća zdravlja koja je u prvom poluvremenu povela sa 1:0. Nakon pola sata igre Perišić je povećao prednost na 2:0, ali samo dva minuta kasnije Arena preko Šošoa smanjuje na 2:1. Arena je pokušala da dođe do poravnanja rezultata no u finišu susreta Grujičić iz ekipe Kuća Zdravlja je rešio pitanje pobednika za konačnih 3:1.

U drugoj utakmici četvrtfinala između ekipa Visoki napon Sicilija i Kraljevina Srbija ...

detaljnije
Post date: Sub, 02.01.2016 - 22:27

U danima prvog vikenda u novoj 2016g. biće poznati finalisti Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu. U subotu 2. janura od 16 časova na programu su četvrtfinalne utakmice a pobednici će u nedelju 3. januara odigrati borbu za finale koje se igra u utorak 5. januara od 19 časova.

Po dosadašnjim prikazanim igrama ekipa očekuju nas izuzetne i uzbudljive utakmice. Neki favoriti su već otpali tako da je većina četvrtfinalista u konkurenciji za pobednika. Ovim putem pozivamo publiku da dođe u Halu sportova i uživaju u kvalitetnom malom fudbalu.

Post date: Sub, 02.01.2016 - 11:28

Novogodišnji turnir u malom fudbalu ulazi u završnu fazu. Danas su odigrane utakmice osmine finala. U konkurenciji za pobednički ček nalazi se osam ekipa koje će se u subotu 2. januara boriti za ulazak u polufinale. Subotička publika mogla je da uživa u nekoliko izuzetno kvalitetnih i rezultatski krajnje neizvesnih utakmica. Ispalo je i par favorita tako da se očekuje izuzetno zanimljiva završnica.

Post date: Ned, 27.12.2015 - 23:50

Današnjim utakmicama završena je grupna faza takmičenja na Novogodišnjem turniru u malom fudbalu. Iako se igralo samo šest utakmica današnji dan je bio izuzetno zanimljiv jer su na tri susreta direktni protivnici odlučivali o eventualnom daljem plasmanu.

Nakon odigranih utakmica izvučene su grupe i parovi za završnicu turnira. Poznati su svi učesnici osmine finala koje je na programu u nedelju 27. decembra od 14 časova. Na kraju teksta možete videti sve odigrane utakmice sa konačnim tabelama grupa nakon odigrane grupne faze takmičenja i kostur takmičenja do kraja turnira.

Rezultati današnjih utakmica:

• Visoki napon Sicilija - Toplana Subotica 9 : 0
  • 194 - Kraljevina Srbija 3...
detaljnije
Post date: Sub, 26.12.2015 - 19:58

Proteklog vikenda odigrana je većina utakmica 2 i 3 kola Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu. Poznata je većina učesnika osmine finala i već sada se nazire kvalitetna završnica turnira. Sledeće subote, 26. decembra odigraće se preostale utakmice grupne faze takmičenja a u nedelju 27. decembra na programu su mečevi osmine finala. Finale je na programu 5. januara 2016 godine.