Obavljen žreb za Novogodišnji turnir

Čet, 01.12.2016 - 21:34 -- dejan.vukovic

U press sali Hale sportova obavljen je žreb za 44. Novogodišnji turnir u malom fudbalu koji počinje 3. decembra. Interesovanje je bilo veliko i kvota od 32 ekipe vrlo brzo se popunila.

Na žrebanju je prisustvovao Toth Robert, direktor JKP Stadion koji su tehnički organizatori turnira a žreb je obavio Goran Marinković, novi sekretar Sportskog Saveza grada Subotice. Voljom žreba određen je sastav osam grupa sa po četiri ekipe. Nagradni fond je povećan u odnosu na prošlu godinu i iznosi 400.000 za prvo mesto, 100.000 dinara za drugo mesto i 100.000 za treće mesto.

Više o ovoj temi...

Pobedom ekipe "Arena" okončan je 44. Novogodišnji turnir u malom fudbalu. Arena je pred prepunom halom sportova savlada Lampone Meridian Realimpex sa ubedljivih 4:0 i zasluženo pored pobedničkog pehara osvojila nagradni ček od 400.000 dinara koji je kapitenu ekipe uručio Nemanja Simović, član gardskog veća zadužen za sport i omladinu.

Finalni dan bio je bogat programom koji je započeo revijalnom utakmicom između selekcija fudbalskih trenera i fudbalskh sudija. Slavile su sudije sa 2:1 golom iz kumulativnog penala u poslednjim trenucima susreta.

Usledeo je meč za treće mesto između Česmer Invest i ekipe Vila Vesta Leteći Holanđani. Slavila je ekipa Česma Invest sa 2:0 a oba pogotka postigao je Lišćević.

Pred veliko finale subotička publika je pozdravila mališane...

detaljnije
Post date: Pon, 16.01.2017 - 00:34

Poznati su finalisti 44. Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu nakon današnjih odigranih polufinalnih utakmica. Za ovogodišnju titulu i pobednički ček od 400.000 dinara u finalu koje je na programu 15. januara sastaće se Arena i Lampone Meridijan Realimpex.

Arena - Česma Invest 3:0

Prvo polufinale odlučeno je već nakon deset minuta igre. Arena je golom Tepavčevića povela u prvoj minuti, da bi isti igrač samo tri minuta kasnije povisio na 2:0. U devetom minutu Lazić je postigao treći gol za Arenu i već tada rešio pitanje pobednika. Iskusna ekipa Arene nije ispuštala veliko vodstvo. Kontrolisali su utakmicu i do kraja imali još par prilika da povećaju prednost. Ekipa Česma Invest je stvorila tri dobre šanse a najbolju su propustili sredinom drugog...

detaljnije
Post date: Ned, 08.01.2017 - 22:00

Poznate su četiri ekipe koje nastavljaju takmičenje na Novogodišnjem turniru u malom fudbalu nakon četvrtfinalnih mečeva koje su večeras odigrane u Hali sportova.

Puna hala ponovo je uživala u kvalitetnim utakmicama u kojima je došlo do prvog većeg iznenađenja. Iz daljeg takmičenja eliminisana je ekipa Kuća Zdravlja, prošlogodišnji pobednik koji je sa 5:2 poražen od ekipe Česma Invest.

Arena, jedan od prvih favorita turnira savladala je Siciliu sa 2:0 golovima Đurasovića i Tepavčevića. U narednom duelu Lampone Meridijan Realimpex je bio ubedljiv pobedivši mlade fudbalere Bečki valcer 2 sa 9:1. Četvrti polufinalista je ekipa Vila Vesta leteći holanđani koji su u uzbudljivoj završnici postigli dva gola i tako savladali ekipu Kraljevina Srbija sa 3:1.

Rezulttai...

detaljnije
Post date: Sub, 31.12.2016 - 00:01

Na novogodišnjiem turniru u malom fudbalu počele su eliminacione utakmice. Odigrane su utakmice osmine finala, čiji pobednici takmičenje nastavljaju u petak 30. decembra kada će se odigrati četvrtfinalne utakmice.

U prva tri susreta favoriti turnira ostvarili su ubedljive pobede. Lampone Meridijan Realimpex, Arena i prošlogodišnji pobednik Kuća Zdravlja savladali su svoje rivale i prvi se plasirali među osam najboljih.

Velika borba do poslednjeg trenutka vodila se u četvrtom meču koji je završen pobedom Vila "Vesta" Leteći Holanđani sa 1:0, golom Ačanskog. U sledeća dva duela pobednik je rešen posle preokreta. Bečki Valcer 2 savladao je Ladno pivo sa 2:1 da bi najinteresantnije bilo u petom meču osmine finala gde su igrali Crvenka i Česma Invest. Povela je Crvenka golom...

detaljnije
Post date: Pet, 23.12.2016 - 23:28

Današnjim utakmicama završeno je takmičenje po grupama tako da su poznati svi učesnici osmine finala Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu. Nije bilo većih iznenađenja u dosadašnjem delu takmičenja tako da svi favoriti nastavljaju dalje takmičenje.

Očekuje se izuzetno zanimljiva završnica turnira koji se nastavlja u petak 23. decembra utakmicama osmine finala od 15 časova.