Fudbaleri Spartaka slavili u Lovćencu

Čet, 19.04.2018 - 00:51 -- dejan.vukovic

Njegoš - Spartak Ždrepčeva krv 0:3 (0:2)

Lovćenac, Gledalaca oko 150. Sudija: Nikolić Danilo. Strelci: Petrov Sava u 24. i 83. min, Vučićević Vanja u 45. min.

FK Njegoš: Roganović, Pavićević B., Vujošević, Pavićević I., Kosović, Pejović, Vujović, Savović, Miljenović, Bojović, Žmukić. Igrali još: Fodor, Borilović, Vujović, Glendža, Vince, Marović i Dabanović

Spartak Ždrepčeva krv: Lučić I., Kerkez, Pavlović, Lučić M., Stanaćev, Dunđerski, Vučićević, Vorotović, Medina, Popović, Petrov. Igrali još: Dokić, Radovanović, Vukičević, Marković i Brunčević.

FK Spartak je odigrao prijateljsku utakmicu sa FK  Njegoš u sklopu uspostavljene tehničko poslovne saradnje dva kluba. Subotički superligaš je bio bolji i sa dva gola Petrova i pogotkom Vučićevića savladali domaćina sa 3:0

Subotičani su u takmicu odigrali u kombinovanom sastavu sa mladim igračima koji su dobili priliku da se nametnu treneru Vladimiru Gaćinoviću. Od samog početka superligaš je bio konkretniji i opasniji po gol protivnika.Bolju igru krunisali sui golom Petrova u 24. minutu koji je sa desetak metara savladao golmana Njegoša. U samom finišu prvog poluvremena Vučićević je sa tridesetak metara pogodio sam ugao prčke i stative i time duplirao prednost. U nastavku susreta šansu su dobili svi igrači obe ekipe koji su pružili otvorenu igru pa je šansi bilo na obe strane. Konačan rezultat od 0:3 postavio je Petrov iz solo akcije sedam minuta pre kraja susreta.