Subotički gimnastičari nastupili na dva takmičenja u Kostolcu

Uto, 22.05.2018 - 23:11 -- dejan.vukovic

Subotički gimnastičari su 20. maja učestvovali su na dva takmičenja koja su se održala u Kostolcu, Kupu Srbije i Gimnastičkoj ligi Srbije.

Kristijan Gombaš je nastupio u Kupu Srbije u apsolutnoj kategoriji gde je zauzeo 8. mesto u pojedinačnom plasmanu.

U okviru Gimnastičke lige Srbije takmičari gimnastičkog kluba Partizan Železničar su ostvarili sledeći plasman.

• U I selekciji ekipa u sastavu Panić Bogdan, Gombaš Tamaš i Marton Erik osvojila je 2. mesto. pojedinačno: Panić Bogdan 2. mesto Gombaš Tamaš 6. mesto, Marton Erik 8. mesto
  • U II selekciji subotičani su imali  2 predstavnika, Gombaš Balaž i Čupak Aleks. U pojedinačnom plasmanu Čupak Aleks je osvojio 2. mesto, Gombaš Tamaš 6. mesto
  • U III selekciji ekipa u sastavu, Kulić Filip, Juđak Romeo i Strajnić Mihajlo zauzela 1. mesto. Pojedinačno: Kulić Filip 1. mesto, Juđak Romeo 2. mesto i Strajnić Mihajlo 3. mesto.