Tri medalje plivača Spartak Prozivke na međunarodnom mitingu

Sre, 20.06.2018 - 00:34 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda u Beogradu  je održan XVII po redu međunarodni plivački miting pod nazivom Trofej Beograda 2018 na kojem je plivački klub Spartak Prozivka osvojio tri medalje.

Miting je održan u veoma jakoj konkurenciji štopokazuje i broj prijavljenih klubova. U organizaciji Plivačkog Saveza Beograda učestvovalo je oko 315 plivača iz 43 kluba iz Srbije i inostranstva koji su odmerili snage u pojedinačnim trkama na bazenu Sportsko - rekreativnog centra "Milan Gale Muškatirović". Luka Dulać iz Plivačkog kluba "Spartak-Prozivka", osvojio je dve medalje na ovom takmičenju i to srebrnu u disciplini 50 metara delfin sa isplivanim vremenom 28.77, dok je bronzanu osvojio na 100 metara delfin sa vremenom 1:05.81. Pored njega, u kategoriji devojčica, Vukomanović Ivana je na cilj stigla treća u disciplini 100 metara leđno, sa isplivanim vremenom 1:18.51.