Čet, 04.10.2018 - 15:17 -- dejan.vukovic

Finale Kupa Gradskog fudbalskog saveza

Vinogradar - Bikovo 8:7 (2:2, 1:1)

Vinogradar: Janković, Budimir, Paunović, Kaurin, Kolundžić, Kujundžić, Nagel, Stojanović, Ćuk, Davidović, Abadžić. Rezerve: Žužo, Kaposta, Popović, Gavrić, Mirkonj.

Bikovo: Konc, Bašić Palković, Rožnai, Kujundžić, Simetić, Zubelić, Tonković, Drobina, Andrašić, Pančić, Kujundžić. Rezerve: Stanimirović, Abraham, Jakovčević, Stanik, Zadro, Miković, Štrbac.

Ekipa Vinogradara osvojila je Kup na teritoriji Gradskog fudbalskog saveza okončan je nakon izvođenja penala. Povela je ekipa Bikova u 27. minutu golom Dejana Tonkovića. Vrlo brzo je usledio odgovor Vinogradara koji je nakon dva minuta poravnao na 1:1 nakon uspešno izvedenog penala Konstantina Davidovića.

Ponovo je do prednosti došao Bikovo i to u 61. minutu golom Drobine koji je iskoristio nesmotrenost odbrane protivnika za 2:1. Nakon primljenog gola Vinogradar je preuzeo apsolutnu inicijativu što su iskoristili i još jednom poravnali rezultat golom Milana Kolundžića. kako više nije bilo golova osvajača Kupa odlučili su penali. U poslednjoj seriji šut Davora Rožnaia za Bikovo je odbranio golman Dino Žužo čime je pehar pobedniku Kupa otišao u ruke kapitenu Vinogradara.