Subotica.info on Facebook Subotica.info Google+ page Subotica.info Twitter Subotica.info YouTube channel Email Subotica.info Subotica.info RSS feed

Naslovna strana

Fudbaleri Spartaka i Borca podelili bodove

Spartak – Borac 2:2 (1:1)

Subotica, Gradski stadion, gledalaca: oko 350. Sudija: Igor Stojilković (Zemun), pomoćnici: Milovan Ristić i Uroš Stojković (obojica iz Beograda). Strelci: 0:1 Antonić (auto-gol) u 4. minutu, 1:1 Torbica iz penala u 8. minutu, 2:1 Milić u 56. minutu, 2:2 Mašović u 90+2. minutu

Nemačko veče u Ravelu

Poslastičarnica Ravel bila je domacin Nemacke veceri u okviru cega je odrzan je umetnički koncert klase: prof.mr. Tamare Marković, gde nastupilo šest izvođača dela Bramsa, Wolf, Šuberta i Šumana. Pored toga dame su imali priliku da biraju i mozda kupe unikatni nakit. Tokom narednih dana moze se pogledati izlozba grafika mladog umetnika iz Austrije.

Fudbaleri Spartaka žele da nastave uspešan niz

Fudbaleri Spartaka u 10. kolu Jelen Super lige na GHradskom stadionu dočekuju ekipu Boca iz Čačka. Utakmica se igra u subotu 25. oktobra sa početkom od 14:30 časova.

objavio: dejan.vukovic

objavio: nikola.tumbas