Subotica.info on Facebook Subotica.info Google+ page Subotica.info Twitter Subotica.info YouTube channel Email Subotica.info Subotica.info RSS feed

Naslovna strana

Gimnastičarke najbolje i u Srbiji

Gimnastičarke Spartaka nastavile su sa velikim uspesima. Nakon što su bile ubedljive u Vojvodini, svoj veliki kvalitet dokazale su i na Prvom kolu gimnastičke lige Srbije koje je održano u Nišu 18. oktobra, osvojile su pregršt medalja i ponovo bile ubedljivo najbolje u čak tri kategorije.

Deseta uzastupna titula dizača tegova

Klub dizača tegova Spartak novi je ekipni prvak države, deseti put zaredom. Finalni turnir za seniore održan je u Somboru u subotu 18. oktobra. Tu je ujedno bilo i prvenstvo Srbije za mlađe seniore do 23 godine kao i prvenstvo za mlađe seniore.

Odbojkašice Spartaka druge na turniru u Turskoj

Odbojkašice Spartaka zauzele su drugo mesto na turniru u Turskoj pošto su u finalu poražene od IlirBanke sa 3:0 (25:18, 26:24, 25:17).

objavio: dejan.vukovic

Muftija Melvud Dudić obišao Muhadžir džamiju

Predsjednik Islamske zajednice u Srbiji muftija dr Melvud-ef. Dudić došao je u Suboticu da bi se lično informisao o neprijatnom događaju koji se desio tokom noći - jutra 19. oktobra.

objavio: nikola.tumbas

Fudbalerke Srbije savladale Litvaniju

Litvanija – Srbija 1:4 (0:0)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: 100. Sudija: Irina Turovskaja (Belorusija). Strelci: Gedminaite u 63. za Litvaniju, a Poljak u 56. i 74, Knežević u 65, Burkert u 70.minutu za Srbiju.