Subotica.info on Facebook Subotica.info Google+ page Subotica.info Twitter Subotica.info YouTube channel Email Subotica.info Subotica.info RSS feed

Naslovna strana

Klizačice osvojile sedam medalja

Klizački klub Spartak osvojio je sedam medalja na Otvorenom Prvenstvu Vojvodine u umetničkom klizanju koje je održano u ponedeljak 2. marta u Novom Sadu. Od sedam medalja, pet je zlatnih, jedna srebrna i jedna bronzana.

Vaterpolisti Spartak Prozivke treći u Srbiji

Vaterpolisti Spartak Prozivke nižu uspehe u ovoj sezoni sa mlađim selekcijama. Generacija 2002 godište i mlađe polusezonu su završili kao treći u Kupu Srbije koji je održan u Novom Sadu. Sportska sreća im nije bila naklonjena da uspeh bude i veći, drugo mesto im je izmaklo tek posle izvođenja peteraca sa Crvenom Zvezdom.

Najmlađi plivači Spartaka nastupali u Bečeju

Najmlađa postava Plivačkog kluba Spartak nastupila na međunarodnom plivačkom mitingu „Star 2015“ koji je održan u Bečeju. Nastupilo je 430 plivača iz 27 klubova širom Srbije, Bosne i Hercegovine i Rumunije.

Plivački klub Spartak je predstavljalo 30 plivača (19 dečaka i 11 devojčica), koji su se u velikoj konkurenciji, osvojioli 10 medalja (1 zlatna, 5 srebrnih i 4 bronzane)

Osvajači medalja u pojedinačnoj konkurenciji:

objavio: dejan.vukovic

Vaterpolisti Spartak Prozivke nižu uspehe u ovoj sezoni sa mlađim selekcijama.

XXVIII Sednica skupštine grada

Pored četrdeset tačaka dnevnog reda i prihvatanja planova rada javnih preduzeća, glavna tema iza scene, bila je problematika nastala oko postavljanja pitanja legitimnosti odborničke grupe SPS&PUPS&JS-a na čelu sa Dušanom Stipanovićem i donošenjem rešenja o imenovanju direktora JKP Toplana

objavio: nikola.tumbas

Karatisti Enpija učestvovali na dva Internacionalna turnira

Karate klub Spartak učestvovao je na dva Internacionalna turnira, na Banzai Kupu u Aradu u Rumuniji i na Internacionalnom turniru Banja Luka open 2015.

Noćni pogled ka teretnoj željezničkoj stanici (mart 2005)