Subotica.info on Facebook Subotica.info Google+ page Subotica.info Twitter Subotica.info YouTube channel Email Subotica.info Subotica.info RSS feed

Naslovna strana

Porazi Spartakovih kadeta i omladinaca od Rada

Omladinci i kadeti su u okviru kvalitetne lige Srbije na Gradskom terenu u Subotici ugostili ekipu Rada. Bili su "dobri" domaćini i gostima dozvolili da odnesu čitav plen. Omladinci su poraženi sa 3:1, dok su kadeti posle velike borbe takođe doživeli poraz od 3:2. Treba istaći da je publika mogla da uživa u kvalitetnom fudbalu dva rivala. Videla se velika želja za pobedom kod obe ekipe. Beograđani su ovaj put bili bolji.

Mir počinje sa tobom

Koncertima nekoliko grupa obeležan je po prvi puta Svetski Dan mira u našem gradu. Kao što je bilo najavljeno koncert se održao na sceni pozorišta Kostolanji Dežo i u dvorištu Art bioskopa Lifka projekcijom na platno.

Pukla „petarda“ na Karađorđu

Vojvodina – Spartak 5:2 (2:0)

Strelci: Alivodić u 17., Gaćinović u 21., Poletanović u 53., Veselinović u 63. (iz penala) i u 86. minutu (Vojvodina), Torbica u 76. i Maksimović u 87. minutu (Spartak).

Vojvodina: Milinković-Savić, Puškarić, Pekarić, Babić, Nastić, Tumbasević, Poletanović (67. Sekulić), Alivodić, Ivanić, Gaćinović (71. Novaković), Veselinović.

Omladinci i kadeti su u okviru kvalitetne lige Srbije na Gradskom terenu u Subotici ugostili ekipu Rada. Bili su "dobri" domaćini i gostima dozvolili da odnesu čitav plen. Omladinci su poraženi sa 3:1, dok su kadeti posle velike borbe takođe doživeli poraz od 3:2.

objavio: dejan.vukovic

Koncertima nekoliko grupa obeležan je po prvi puta Svetski Dan mira u našem gradu.

objavio: nikola.tumbas

Gimnastičarke najbolje u Vojvodini

U prvom kolu pionirske gimnastičke lige Vojvodine koje je održano u Novom sadu, mlade gimnastičarke Sokolskog društva Spartak osvojile su titule u sve tri kategorije, ekipno i pojedinačno.

IV Goodwill turnir na Paliću

Danas je otvoren IV Goodwill tenis open turnir, na terenima TK Palić, za doktore medicine, doktore stomatologijei farmaceute. Turnir organizuje i sponzoriše Goodwill pharma.