Subotica.info on Facebook Subotica.info Google+ page Subotica.info Twitter Subotica.info YouTube channel Email Subotica.info Subotica.info RSS feed

Arhiva

Plivači Spartak Prozivke ekipno drugi među pionirima u Vojvodini

Uto, 25.06.2019 - 23:03 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda se u Novom Sadu u SPC “Vojvodina” održalo Letnje Prvenstvo Vojvodine za sve takmičarske kategorije, na bazenima dužine 50 metara. U subotu, 22. juna tkmičili su se pioniri i kadeti dok je narednog dana takmičenje održano za juniore i u apsolutnoj kategoriji.

Obeleženo 70 godina postojanja hokeja na travi

Uto, 25.06.2019 - 21:53 -- dejan.vukovic

Savez hokeja na travi Vojvodine, ove godine slavi sedamdeset godina postojanja. U maju 1949. godine u Subotici je formiran prvi klub u hokeju na travi „Električna centrala“, što se smatra početkom razvoja ovog sporta na teritoriji pokrajine.

Proslava dana Novog Žednika

Uto, 25.06.2019 - 10:14 -- darko.kovacevic

Novi Žednik proslavio tradicionalnu slavu

Akcija čišćenja divlje deponije kod Prozivke

Uto, 25.06.2019 - 10:14 -- nikola.tumbas

Nešto što bi se moralo raditi u kontinuitetu, jer veliki broj sugrađana ne misli na budućnost okruženja svoje dece.

Obeležen Dan državnosti R.Hrvatske

Pon, 24.06.2019 - 23:55 -- nikola.tumbas

Nekoliko detalja sa prijema povodom Dana državnosti R.Hrvatske koje je organizovao Generalni konzulat Republike Hrvatske u prostorima Vinarije Zvonko Bogdan.

Fudbaleri Arene 2009 godište osvojili Međunarodni turnir u Doboju

Pon, 24.06.2019 - 22:33 -- dejan.vukovic

Mladi fudbaleri FK Arena ostvarili su još jedan lep uspeh. Igrači 2009 godišta odbranili su trofej te ponovo osvojili Međunarodni turnir Rudanka u Doboju

Uspesi sportskih penjača iz Subotice na državnom prvenstvu

Pon, 24.06.2019 - 17:26 -- darko.kovacevic

Mladi takmičari PSK „Spartak“ iz Subotice zabeležili odlične rezultate na državnom prvenstvu u sportskom penjanju

Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila Svetsku ligu

Pon, 24.06.2019 - 16:12 -- dejan.vukovic

Vaterpolo reprezentacija Srbije je posle velike borbe i rezultatskog preokreta savladala Hrvatsku sa 12:11 i po 12. put osvojila Svetsku ligu i samim tim se plasirala na Olimpijske igre u Tokiju.

Plivači Spartaka kadetski prvaci Vojvodine

Pon, 24.06.2019 - 13:58 -- dejan.vukovic

Tokom proteklog vikenda u Novom Sadu je održano Letnje prvenstvo Vojvodine za sve kategorije takmičara. U subotu Prvenstvo Vojvodine za pionire i kadete, dok je u nedelju održano Otvoreno prvenstvo Vojvodine.

Zlato na evropskom prvenstvu u ronjenju na dah

Pon, 24.06.2019 - 13:55 -- nikola.tumbas

Branko Petrović je osvojio zlatnu medalju u statičkoj apneji i dokazao da je neprikosnoven u toj disciplini sa rezultatom od - 09:07:20.