Arhiva

Uspešni plivači Spartaka

Pon, 25.03.2024 - 22:46 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda takmičari plivačkog kluba Spartak nastupili su na dva takmičenja. Juniori su nastupili u dresu reprezentacije na Četvoromeču Susretu regiona, dok su pioniri u Novom Sadum ekipno zauzeli prvo mesto u Ligi mladih plivača Vojvodine

Devet medalja plivača Spartaka

Pon, 18.03.2024 - 21:09 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda, od 14. do 17. marta, u Beogradu je u organizaciji Plivačkog saveza Srbije održano Prvenstvo Srbije u juniorskoj i apsolutnoj kategoriji.

Andrej Barna šesti na svetu

Čet, 15.02.2024 - 20:51 -- dejan.vukovic

Subotičanin, plivač Spartaka, Andrej Barna osvojio je šesto mesto u finalu trke na 100 metara na Svetskom prvenstvu koje se održava u Dohi.

Pioniri Plivačkog kluba Spartak ekipno najbolji u Ligi mladih plivača

Uto, 12.12.2023 - 16:43 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda, u subotu i nedelju, 9. i 10. decembra, u organizaciji Plivačkog saveza Vojvodine, u Novom Sadu je održana Liga mladih plivača na kojoj su pioniri Plivačkog kluba Spartak ekipno osvojili prvo mesto. Pored pehara za ekipni plasman, mladi subotički takmičari ovog kluba osvojili su i još 64 medalje.

Plivači Spartaka ekipno treći na Zimskom kadetskom prvenstvu Srbije

Pon, 04.12.2023 - 21:03 -- dejan.vukovic

Od 1. do 3. decembra u Novom Sadu je u organizaciji Plivačkog saveza Srbije održano je Zimsko prvenstvo Srbije u plivanju za kadete. Na takmičenju je učestvovalo 170 plivača i plivačica iz 33 kluba Srbije. Kadeti Spartaka su ponovili rezultat sa Letnjeg kadetskog Prvenstva i zauzeli treće mesto.

Pojedinačni rezultati:

Danilo Dulić novi juniorski prvak Srbije

Uto, 21.11.2023 - 22:16 -- dejan.vukovic

Na nedavno održanom zimskom prvenstvu Srbije u plivanju u malim bazenima koje je održano u Novom sadu od 17. do 19. novembra plivač Spartak Prozivke, Danilo Dulić osvojio je zlatnu medalju i pokazao da ima velikog potencijala.

Mlađi junior Danilo Dulić (17 godina) zabeležio je odličan nastup na Zimskom prvenstvu Srbije osvojivši zlatnu medalju na disciplini 200 metara delfin rezultatom 2:07:91. Ostvarenim rezultatom osvojioje i bronzanu medalju u apsolutnoj seniorskoj kategoriji. Danila je pripremao i predvodio trener PK Spartak Prozivka, Aleksandar Ilić - Caki.

Deset medalja plivača Spartaka na Prvenstvu Srbije na malim bazenima

Uto, 21.11.2023 - 21:04 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda, od 17. do 19. novembra, u Novom Sadu je, u organizaciji Plivačkog saveza Srbije održano Prvenstvo Srbije u plivanju na malim bazenima za juniore i u apsolutnoj kategoriji.

Ekipa Spartaka, sastavljena uglavnom od juniora nastupila je sa ukupno 14 takmičara koji su osvojili 10 medalja od kojih jednu srebrnu i devet bronzanih. Ekipu je predvodio trener juniorske i seniorske selekcije, Race Bojan.