Arhiva

Sportska oprema za subotičke fudbalske klubove

Čet, 19.10.2023 - 23:25 -- nikola.tumbas

Potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije Branislav Nedimović bio je gost u našeg grada, u četvrtak 19. oktobra, a tom prilikom je posetio Fudbalski klub Preporod iz Novog Žednika.

Vrelo transfer leto u Bundesligi

Uto, 22.08.2023 - 10:38 -- darko.kovacevic

Najjače evropske fudbalske lige su krenule polako sa svojim prvenstvima - prvi su startovali Englezi, Španci i Francuzi, a uzavrelo leto na “fudbalskoj pijaci” još uvek nije završeno

Počela Mini Maksi Liga Subotice

Ned, 27.11.2022 - 13:29 -- dejan.vukovic

MIni Maksi liga Subotice počela je u subotu 26. novembra uatakmicama prvog kola koje su održane u balonu Kutens u Dudovoj šumi.

Počela Mini Maxi Liga u Subotici

Ned, 21.11.2021 - 18:56 -- nikola.tumbas

Posle nekoliko godina pauze u Subotici je u subotu 20. novembra započela MIni Maksi liga u tehničkoj organizaciji Sportskog saveza Subotice.

Manojlović doneo pobedu Bačkoj

Ned, 22.11.2020 - 11:47 -- darko.kovacevic

Golom Miloša Manojlovića u četvrtom minutu sudijske nadoknade Fudbaleri Bačke 1901 savladali su Vojvodinu 1928 iz Perleza sa 2:1 (1:0) u nastavku Srpske lige

Gaćinović više nije trener Spartaka

Čet, 19.11.2020 - 10:05 -- darko.kovacevic

Dva dana pred nastavak takmičenja u Super ligi Srbije, Fudbalski klub Spartak Ždrepčeva krv ostao je bez trenera