Aleksandar Kukaras

Joviste doo je obeležilo je sinoć deset godina rada, kao što je obećano ranije videti ovde ( https://www.subotica.info/2017/03/01/deset-uspesnih-godina-rada-kompanij...), u veoma veselom raspoloženju sa velikim brojem gostiju: zaposlenih, saradnika, kooperanata, prijatelja firme, porodice vlasnika, u novom hali skopljenoj zadnjih nekoliko dana.

Zanimljiva priča o nastanku ove firme je ispričana u biltenu koji je ovom prilikom štampan i podeljen gostima.

Vlasnik Siniša Mišanović u biltenu kaže da, kada je kupio kartu u jednom pravcu za Novi Sad, jednom prilikom dok se vozio sa bratom, stali su na semaforu iz Audija Q7 i rekao - Jednog dana vozit ću ovaj auto!...

detaljnije
Ned, 01.10.2017 - 13:57

Na terenima teniskog kluba Spartak u Dudovoj šumi uspešno je okončan Prvi memorijalni turnir Jovan Kukaras za devojčice i dečake do 14 godina. Na turniru na kojem je učestvovalo preko 120  mladih tenisera. U muškoj konkurenciji pobedio je drugi nosilac nemac, Niklas Schell, dok je u konkurenciji dama najbolja bila Kristina Miletić.

Niklas Schell je u uzbudljivom finalu sa 2:1 savladao tenisera iz Srbije Konstantina Kirovskog. Poveo je Kirovski u meču osvojivši prvi set sa 6:4. Izgubljen prvi set nije obeshrabrio mladog takmičera iz Nemačke koji je zaigrao bolje u nastavku i iskoristio greške svog protivnika da osvoji dva naredna seta sa 6:2 i 6:3, i tako trijumfuje na prvom memorijalnom turniru Jovan Kukaras.

U finalu devojčica Kristina Miletić, treći nosilac bila je...