Atila Takač

14.03.2018. na Velikoj terasi na Paliću održan je svečani prijem Generalnog konzulata Mađarske povodom Nacionalnog praznika i obeležavanje 170-te godišnjice 1848/49 revolucije.

Čet, 15.03.2018 - 09:12

Borci Kik boks kluba Spartak učestvovali su na Otvorenom prvenstvu Srbije u kung fu vu šu sanda borbama koje se održalo u Somboru 08. 06. 2014. godine.

U jakoj takmičarskoj konkurenciji, gde su pored domaćih klubova učestvovali i klubovi iz Bosne i Hercegovine i Makedonije, borci Kik boks kluba Spartak su ostvarili odličan uspeh.

U kategoriji do 52 kg pionir Stefan Važić i kadet Atila Takač osvojili su srebrne medalje. Inače, obojici je ovo bio prvi takmičarski nastup, i pokazali su veliku hrabrost i borbenost.

U juniorskom uzrastu u kategoriji do 65 kg Vladimi Vujović osvojio je zlatnu medalju a Marko Vuković srebrnu, a u kategoriji do 70 kg Stefan Pejić osvojio je srebrnu medalju...