Subotica.info on Facebook Subotica.info Google+ page Subotica.info Twitter Subotica.info YouTube channel Email Subotica.info Subotica.info RSS feed

Mastilović Mina

Prethodnog vikenda Novi Sad je bio domaćin Otvorenog prvenstva Srbije u malim bazenima  na 25 metara, za takmičare uzrasnih kategorija juniora i seniora i to u organizaciji Plivačkog Saveza Srbije. Takmičenje je okupilo 395 takmičara iz 44 kluba iz Srbije i inostranstva, koji su se takmičili u preko 1600 individualnih disciplina i čak 66 štafetnih trka koje se sastojalo iz 6 delova, prepodne takmičari su plivali kvalifikacije a popodne finalne trke.

Plivački klub „Spartak-Prozivka“ i ovaj put je imao predstavnike koji su se kući vratili sa 10 osvojenih medalja. Prvog dana Mastilović Mina je u seniorskoj kategoriji osvojila bronzanu medalju u disciplini 50 metara slobodnim stilom, dok je Sekulović Sekul u istoj disciplini i kategoriji takođe osvojio bronzanu medalju. Fermanović...

detaljnije
Uto, 28.11.2017 - 20:15

Protekle nedelje, od 02. do 06. novembra, plivački klub Spartak Prozivka učestvovao je na takmičenju u Zrenjaninu, pod nazivom Grand Prix, velika nagrada Srbije na kojem je bilo prijavljenih preko 450 takmičara iz 37 klubova iz zemlje i 18 iz inostranstva.

Trener Udicki Miroslav poveo je starije takmičare koji su ostvarli zapažene rezultate. Mastilović Mina takmičila se u kategoriji seniora i osvojila zlatnu medalju u disciplini 50 metara slobodnim stilom, srebrnu u disciplini 100 metara slobodnim stilom i bronzanu u disciplini 200 metara slobodnim stilom. Uspešan je bio i Fermanović Borislav koji je u kategoriji juniora na 1500 metara slobodnim stilom treći stigao na cilj čime je zasluženo osvojio bronzanu medalju u ovoj disciplini.

Sre, 08.11.2017 - 18:44

U subotu 30.septembra 2017. godine Plivački klub Spartak organizovao je drugi po redu “Jesenji kup Subotice” u plivanju. Spartak je ovaj put ugostio preko 180 takmičara iz 13 klubova Srbije, koji su se takmičili u šest različitih uzrasnih kategorija.

Prvo mesto, prema broju osvojenih medalja, pripalo je plivačkom klubu „Spartak-Prozivka“ čiji su takmičari osvojili 69 medalja, odnosno 29 zlatnih, 21 srebrnu i 19 bronzanih medalja. Miting je na drugom mestu završio "Spartak“ sa ukupno osvojenih 55 medalja, od kojih su 23 zlatne, 19 srebrnih i 13 bronzanih.

Najbolji takmičari “II jesenjeg kupa Subotice 2017” po kategorijam asu bili sledeći:

Kategorija 8-9 godina

• Ujvari Leon - PK “Spartak-Prozivka”
  • Nađnemedi Ana Rebeka, PK “Swimm star” Bečej...
detaljnije
Sre, 04.10.2017 - 19:14

U Sportskom centru Novi Beograd je od 04. do 06. avgusta održano Letnje prvenstvo Srbije za juniore i u apsolutnoj konkurenciji. Na prvenstvu su učestvovali gotovo svi klubovi iz Srbije koji imaju predstavnike u ovim kategorijama. Tačnije, bilo je 45 prijavljenih klubova sa oko 350 takmičara koji su snage odmeravali u oko 1500 individualnih disciplina i čak 75 prijavljenih štafetnih disciplina.

Među najbrojnijima, kao što se i očekivalo, bili su novosadski i beogradski klubovi koji su zasuženo i odneli epitete najboljih, prvenstveno zbog broja plivača ali i prema osvojenom broju medalja. Plivački klub „Spartak-Prozivka“ učestvovao je sa šest plivača. Troje u kategoriji juniora, koji su osvojili jednu zlatnu medalju, dve srebrne i pet bronzanih dok su u apsolutnoj konkurenciji ...