Kup Subotice

Subotica -- Tavankut 5:4 (1:1, 1:0)

Hajdukovo, gledalaca: 100, Strelci: Tanasić 4. min. (Subotica), Bedeković 50. min (Tavankut), Strelci iz penala: Drčelić, Višnjić, Horvat, Ilovac (Subotica), Bedeković, Pletikosić, Ruski (Tavankut).

Subotica: Kumozec, Tomišić, Višnić, Nikšić, Ilovac, Tanasić (Arančić), Todorović (Tripković), Horvat, Bratić, Drčelić, Tikvicki (Nikšić).

Tavankut: Vuković, G. Skenderović (Pletikosić), I. Skenderović, Ruski, Stantić, Tokodi, Kovačev (Tumbas Loketić), Bedeković, Poljaković (Vujević), Simić, N. Skenderović.

FK Subotica je pobednik Kupa Gradskog fudbalskog saveza, pošto su nakon penala savladali ekipu Tavankuta sa 5:4, u regularnom delu meč je završen rezultatom 1:1. U prvom...

detaljnije
Čet, 13.09.2012 - 18:00

U finalu kupa opštine Subotica koji je odigran u Čantaviru sastali su se FK Čantavir i Fk Sever. Posle devedeset minuta igre Čantavir je bio bolji i sasvim zasluženo pobedio sa 3:0 (1:0). Na samom početku susreta u drugoj minuti napadač Čantavira Anđal Andor je iskoristio zbunjenost protivnika i savladao golmana  Kopunovića za rano vođstvo od 1:0. Do kraja poluvremena viđena je ravnopravna  igra dva protivnika.  U nastavku susreta blaga terenska inicijativa Čantavira koja je u 69 minuti krunisana novim pogodkom Kiš Norberta koji  je bio najspretniji posle velike greške odbrane. Nakon samo tri minute novi pogodak tj. treći gol postiže cap. Majoroš Peter za konačnih 3:0. Po završetku susreta dodeljen je pehar za pobednike i uručena priznanja za sudijsku trojku koja je vodila meć i...