Šeki Enterijer Real Impeks

Pobedom ekipe Šeki Enterijer Real Impeks završen je 50. Novogodišnji turnir u malom fudbalu u organizaciji Sportskog saveza grada Subotice uz podršku resora za sport i omladinu Grada. Finalni dan odigran je 30. decembra u Hali sportova uz veliki broj ljubitelja fudbala na tribinama.

Polufinalne utakmice donele su velika uzbuđenja. Oba susreta su završena tek nakon penal serija. Uspešniji i spretniji u polufinalnim utakmicama bile su ekipe Šeki Enterijer Reakl Impeksa i Pivnice Gros koji su obezbedile plasman u veliko finale i borbu za pobednički ček od 500.000 dinara.

Pre finala odigrana je utakmica za 3....

detaljnije
Ned, 31.12.2023 - 22:58

Pobednik 47. Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu je ekipa Šeki Enterijeri Real Impeks koja je u finalu savladala Lampone Meridian i time po treći put osvojila ovaj turnir. Finalni dan održan je pred prepunom Halom sportova u odličnoj sportskoj atmosferi. Pored seniora publika je imala prilike da vidi i završnicu Dečijeg turnira koji je takođe bio zanimljiv.

Seniorski program počeo je utakmicom za treće mesto u kojem je NTM Čikerija savladala Bemix sa 5:2. Nakon neizvesnog početka Čikerija je golovima Švelje i Vizina povela sa 2:0 u 17. minutu. U samoj završnici prvog poluvremena Šimić im je doneo veliku prednost od 3:0. Nije se puno menjao odnos...