Fk Horgos- Fk Vojvodina 1:0 (1:0)

Sre, 19.07.2006 - 18:00 -- dejan.vukovic

Fudbaleri Horgoša su danas na svom stadionu ugostili novosadsku Vojvodinu u prijateljskoj utakmici u kojoj su i pobedili renomiranog protuivnika sa 1:0.

Novi srpskoligaš je bio bolji od novosađana koji su godinama u vrhu domaćeg fudbala. Na početku utakmice "lale" su krenule ofanzivno i stalno ugrožavali domaći gol da bi u desetom minutu sudija sasvim opravdano pokazao na belu tačku. Međutim bolji od izvođača jedanaesterca je bio golman Horgoša,  Davor Stojanović koji je uspeo da sačuva svoju mrežu. U nastavku susreta domaći fudbaleri su uspeli da se oslobode pritiska gostiju i da nametnu svoj stil igre koji su i krunisali u 36 minutu golom Šurbatovića. Ovim rezultatom se i otišlo na odmor. U nastavku susreta viđena je ravnopravna borba dva protivnika iako se domaći fudbaleri nalaze dva ranga takmičenja ispod gostiju iz Novog Sada.

Prikazanom igrom domaći će moći računati na visok plasman u nastupajućoj sezoni.