FK Bačka uverljiva u prvoj proveri

Sub, 02.02.2013 - 22:00 -- dejan.vukovic

Bačka 1901 – Dušan Silni 6:0 (2:0)

Gledalaca: 50. Sudija: Radić (Subotica). Strelci: Aleksić u 30, Puhalak u 39, Sovilj u 55, 73 i 77, Ivanović u 85. minutu.

Bačka 1901: Gorjanac, Lazinica, Štrbac, Jovetić, Babić, V. Guberinić, Panić, Kozoš, Vujić, Puhalak, Aleksić. Igrali su još: Bilinović, M. Guberinić, Vitas, Lukić, Lukač, Klačar, Poljaković, Đuranović, Ivanović, Sovilj.

Dušan Silni: Tonković, Tumbas, Remeš, Simeunović, Vila, Lukačev, Vučković, Vujačić, Tatalović, Marinković, Vuković. Igrao još: Vasiljević.

Fudbaleri Bačke bili su veoma uverljivi u prijateljskoj utakmici protiv ekipe Dušan Silni. Postigli su čak šest golova svojim protivnicima. Prvi je mrežu načeo Aleksić u 30. min. da bi devet minuta  kasnije Puhalak udvostručio prednost. U nastavku susreta crveno-beli su dominirali terenom. Usledila su tri gola Sovilja za velikih 5:0 u 77. minutu. Konačan rezultat postavio je Ivanović pet minuta pre kraja susreta.