Sub, 04.03.2017 - 18:45
Detalj:
Puni se polako Hala sportova u Subotici
Sudijski par na današnjem meču su Mošorisnki - Pandžić
Ekipe su se postrojile, još samo minut-dva do početka derbi meča Super lige Srbije
Nakon pobede Spartak Vojputa u prijateljskom meču, vreme je da Putari dobiju starog rivala i u Super ligi
Utakmica je upravo počela
Dva promašaja Vojvodine, jednom brani Abadžić, drugi put preko gola
2. minut 0:1 gol Ostojića
Sa teren iznose Radovića, čini se da je grč
3. minut 1:1 gol Đekić, sa druge strane brani Abadžić
4. minut 1:2 gol Orbović
Odbrane Arsenića i Abadžića, i dalje je 1:2
6. minut žuti karton za Jelića
Nova odbrana Abadžića
Odgovara mu Arsenić, igra se 7. minut, i dalje je 1:2
7. minut 1:3 gol Stojanović
8. minut žuti karton za Stankovića. Čvrsta igra, ali bez isključenja, Spartak Vojputu do sada svirana dva faula u napadu
9. minut 2:3 gol Đekić
9. minut 2:4 gol Grozdanovića (7m)
10. minut greška Spartak VP u napadu, sa druge strane sedmerac za goste koristi Grozdanović, a Vojvodina vodi sa 5:2
12. minut Stevanović pogađa stativu, nema gola za domaće
12. minut 2:5 Arsenić brani šut Županjca iz kontre
13. minut 2:6 gol postiže Pešić, a Slaviša Laković, trener Spartak Vojputa traži tajm-aut
13. minut 3:6 gol Rakocija
Greške u napadu na obe strane, uz dobru odbranu Abadžića, u toku je 15. minut rezultat 3:6
15. minut 4:6 gol Rakocija
15. minut 4:7 gol Stanković
16. minut 5:7 gol Županjac (7m)
17. minut brani Abadžić, sa druge strane Rakocija pogađa okvir gola, 5:7
18. minut dobra odbrana Spartak Vojputa, Abadžić brani šut Orovića pod pasivom, ali domaći prave grešku u napadu
19. minut 5:8 gol Davidovića
19. minut 6:8 gol Potpare, Spartak VP ima igrača više u naredna dva minuta
20. minut, odbrana Abadžića, napad Subotičana prekida sudija, greška u koracima
Ekipe su kompletne
21. minut 7:8 gol Županjac (7m)
22. minut 7:9 gol Grozdanović (7m)
23. minut 8:9 gol Delibašić
23. minut 8:10 gol Davidović
24. minut 9:10 gol Rakocija
Biće novi sedmerac za goste
25. minut ostaje 9:10, brani Abadžić, sa druge strane isključenje Stankovića, Subotičani imaju igrača više
Spartak Vojput ne koristi napad, a sada će biti tajm-aut za Vojvodinu
Gotov je minut odmora, Vojvodina nastavlja napad...
27. minut 9:11 gol Vučković
27. minut 10:11 gol Delibašić
28. minut 10:12 gol Davidović
29. minut brani Arsenić, sa druge strane pogađa Orbović, sada je 10:13
29. minut 11:13 gol Potpara, Spartak ima igrača više, da li će ovoga puta poentirati?
29. minut isključene Delibašića, isti odnos igrača na terenu
Igra se poslednji minut prvog poluvremena
30. minut 12:13 Vukašin Rakocija postiže gol 2 sekude pre isteka poluvremena
Počelo drugo poluvreme
31. minut 13:13 gol Potpara
32. minut 13:14 gol Orbović
34. minut odbrane na obe strane, mnogo trke, u brzoj akciji gol postiže Županjac za 14:14
Tenzije u Hali sportova, žuti karton Vujovića na klupi Spartak Vojputa
34. minut dobra odbrana Delibašića, brza kontra istog igrača i Spartak Vojput vodi sa 15:14
Loš napad Vojvodine, šansa da se prednost poveća
Sviran kontrafaul za Subotičane, gol Jovanovića za 15:15 u 36. minutu
Dosuđeni koraci Jelića u napadu, navijači oštro protestuju
Napad Subotičana zaustavlja Arsenić
38. minut 15:16 Jovanović ponovo dovodi Vojvodinu do prednosti
39. minut, isključen je Pešić, Spartak Vojput ima igrača više
39. minut 16:16 konačno domaći realizuju napad sa igračem više, pogađa Stevanović
40. minut Arsenić brani pokušaj Delibašića, i dalje je 16:16
40. minut 16:17, Jovanović se razigrao, novi njegov gol, sada sa igračem manje
41. minut 17:17, gol postiže Rakocija, a odnos snaga na terenu je izjednačen
41. minut promena na golu Vojvodine, umesto Arsenića ušao Perović
42. minut, igrači Vojvodine dodali loptu Lakoviću, koji, ipak, večeras ne igra, napad za Putare
Abadžić ponovo dobar na golu
43. minut 17:18 gol postiže Orbović
44. minut 17:19 greška Spartak VP u napadu, kažnjava to Stojanović, a Laković traži tajm-aut
45. minut brani Perović, ostaje 17:19, napad za Vojvodinu
46. miunt 18:19 gol Delibašića
46. minut 18:20 gol Davidović
47. minut 19:20 pogađa Perović
47. minut 19:21 gol Vučkovića, dosta golova u nekoliko minuta
Nesportski potez Vučkovića u kontri Spartaka, Subotičani će imati igrača više u naredna dva minuta
Dosuđen kontra-faul Đekića, u toku je 49. minut, a Vojvodina vodi sa 21:19
Gosti igraju bez golmana, žele gol. Tajm-aut Vojvodine.
49. minut 19:22 gol Ostojića, zaostatak je sada tri gola
50. minut 20:22 gol Županjac (7m)
50. minut 20:23 opet Ostojić
Perović brani pokušaj Delibašića, do kraja malo manje od 10 minuta
52. minut 20:24 gol postiže Orbović, a Laković traži tajm-aut
Greška Potpare u napadu, čini se da će prednost Vojvodine biti teško dostižna
53. minut 21:24 gol Stevanovića
55. minut Perović brani
Isključenje Stevanovića
56. minut, sada Spartak VP igra u napadu bez Abadžića, koji je pre toga dobro odbranio
57. minut, Vojvodina sa igračem manje
57. minut 22:24 gol Rakocija
58. minut 22:25 gol Pešića, potom greška Spartaka u napadu, ali i odbrana Abadžića
59. minut 23:25 gol Županjac
59. minut brani Abadžić, ali Županjcu u kontri ispada lopta, a time propada šansa za potencijalni remi. Tajm-aut Vojvodina
60. minut 23:26 gol Vučkovića (7m)
Utakmica je završena, pobeda Vojvodine od 26:23. Isti rivali sastaće se već u sredu, kada je na programu prvi meč četvrtfinala Kupa Srbije!