Sub, 18.03.2017 - 13:45
Detalj:
Utakmica počinje u 14 sati
Za Spartak nastupaju Ostojić, Mudrinski, Torbica, Jovović, Ivanović, Bašanović, Glavčić, Pantić, Stojković, Ćalasan i Radovanović
U timu Borca utakmicu počinju Mišić, Sretenović, Janičić, Marčić, Kostić, Ignjatijević, Tiago, Delić, Mihajlović, Živanović, Jovanović
Izmena u poslednji čas, u ekipi Borca u startnoj postavi je Marinković, a Janičić će na klupu
Pre utakmice predstavnik navijačke grupe "Marinci" i Dragan Đorđević, uručili poklone kapitenu Torbici za 300-ti meč
Počela utakmica
Bez šansi u prvih 5 minuta
U toku je 12. minut, šansi i dalje nema, Spartak ima inicijativu, ali nema puta do gola
12. minut, moglo je da bude opasno, pred golom Spartaka kombinovali Jovanović i Tiago, a sa druge strane Jovović i Mudrinski
13. minut Jovanović prevario Bašanovića, lopta stiže do Mihajlovića, a napadač gostiju pogađa prečku. Sreća je ovoga puta "pogledala" domaće
15. minut šansa Spartaka, Mudrinski sa desne prebacio do Pantića, dobar šut, ali van okvira gola
16. minut još bolja šansa za Spartak, sjajan šut Jovovića, uz odbitak i dobru reakciju golmana Mišića mreža se ne trese
18. minut u žutim kartonima je nerešeno, dobili su ih Marčić i Glavčić
21. minut šut Ivanovića iskosa, lak plen za Mišića
25. minut pokušaj Mihajlovića glavom, Ostojić oprezan
Počela kiša u Subotici
28. minut dobra kombinacija Ivanovića i Stojkovića, šansa za Mudrinskog
Bez promena rezultata, u toku je 40. minut
42. minut odličan šut Mudrinskog, po zemlji, sa 30 metara, tik pored stative
Kraj prvog poluvremena, Spartak je bio bolji, ali se to ne vidi po rezultatu
Počelo drugo poluvreme, bez promena u timovima
49. minut 1:0 gol Mudrinski, oštri protesti gostiju, tvrde da je ofsajd
55. minut slobodan udarac Glavčić, Mudrinski glavom preko gola
59. minut velika šansa za Borac, pokušaj Tiaga blokira Ćalasan u poslednji momenat
62. minut još bolja šansa za Borac, Delič proigrao Jovanovića, Ostojić sjajno uklizava
74. minut nakon izmena na obe strane, u šansi je Spartak, Stojković ubacuje, a Jovovi iz punog trka preko gola
82. minut šansa Punoševac, sa druge strane dobra prilika Savkovića
85. minut velika šansa Spartaka, posle kornera Radovanović tuče glavom, brani Mišić
87. minut velika šansa Ivanovića, golman skreće u korner
89 minut preti Zoćević, Ostojič reaguje, a potom Mudrinski šutira pored gola