Uspeh sportskih penjača u Bukureštu

Sre, 05.04.2017 - 21:06 -- dejan.vukovic

Sportski penjači iz Subotice, članovi Železničko planinarskog kluba "Spartak" zabeležili su uspeh na Međunarodnom Balkanskom Carpatia Kupu u Bukureštu.

Četvoro mladih takmičara iz Subotice učestvovala su na Međunarodnom Balkanskom kupu koji se održao 1. i  2. aprila 2017. godine u Bukureštu. U izuzetno jakoj konkurenciji svi su zabeležili dobar uspeh. Najbolja je bila Nora Bognar koja je u ukupnom plasmanu osvojila kup šampiona osvojivši zlatnu medalju i u bolderu i u težinskoj disciplini. Maja Fabri je sa osvojenim 3. mestom u bolderu i 7. mestom u težinskoj disciplini osvojila četvrto mesto u ukupnom plasmanu. Dario Peić Gavran je u težinskom osvojio 5. a u bolderu 7. mesto, što ga je ukupnom plasmanu dovelo n ašestu poziciju. Sergej Žeželj je osvojio 9. mesto.