Džudisti osvojili medalje na Miginom memorijalnom turniru

Pon, 09.10.2017 - 17:30 -- dejan.vukovic

U sportskom centru Šumice u Beogradu održan je 34. Memorijalni turnir Milić Rašović Migo u džudou koji je trajao dva dana (7. i 8. oktobra)

Spartak je nastupio samo drugog takmičarskog dana kada su osvojili tri bronzane medalje i zlatnu medalju u konkurenciji veterana. Peta mesta kod kadeta u kategoriji do 60kg osvojili su Milošev Mihailo i Jegdić Veljko. U klasi starijih pionira u konkurenciji +73kg Savić Aleksandar je osvojio bronzanu medalju a istim odličjem su se okitili i kadeti Laus Teodora do 48kg i Vukas Dušan do 55kg.

Turnir je okupio i jedan broj veterana među kojima je boje Spartaka branio trener Milan Bogić koji je osvojio zlatnu medalju u konkurenciji do 90kg. Sledeće takmičenje na kojem će nastupati džudisti Spartaka je Trofej Beočina koji se održava sledeće nedelje.