Ekipno drugo mesto karatista Enpija

Uto, 31.10.2017 - 00:08 -- dejan.vukovic

U okviru pripema za Kup Vojvodine koji će se održati 06. novembra u Bečeju, Karate klub Spartak Enpi je nastupio na velikom internacionalnom turniru  "Memorijal Dragoslav Radovanović Pjer“ koji je održan u Jagodini.

Na turniru je nastupilo preko 500 takmičara iz 32 kluba, iz Srbije i Makedonije. Takmičari KK Spartak Enpi su osvojili 30 medalja od kojih 11 zlatnih, 6 srebrnih i 13 bronzanih i time u generalnom plasmanu zauzeli drugo mesto. Za najboljeg takmičara na turniru proglašen je takmičar iz Subotice, Uroš Marodić koji je osvojio dve zlatne medalje, dok je na drugom mestu po uspešnosti takođe takmičar iz KK Enpi, Ilija Angelov, koji je osvojio jednu zlatnu i jednu bronzanu medalju.

Osvajači medalja:

• Zlatne medalje u katama: Marodić Uroš, Angelov Ilija, Ćeran Stefan, Bognić Elvira, kata tim pionira (Marodić Uroš, Marjanov Vasilije, Krstić Vasilije), kata tim nada (Ćeran Stefan, Nikolić Marko, Uzelac Nikola), kata tim pionirki (Stojanović Petra, Stojanović Nađa, Čajkaš Maja)
  • Zlatne medalje u borbama: Arsić Sofija, Barašević Ines, Grbić Vladan – seniori apsolutna, tim juniorki (Grbić Sanja, Barašević Ines, Arsić Sofija)
  • Srebrne medalje u katama: Uzelac Nikola, Marjanov Vasilije Srebro borbe: Grbić Vladan – apsolutna mlađi seniori, Grbić Vladan - teška ktg seniori, tim pionira (Kolar Nenad, Pavlović Branislav, Dozet Dejan), tim kadetkinja (Barašević Ines, Arsić Sofija)
  • Bronzane u katama: Škavo Maksim, Krstić Vasilije, Kolar Nenad, Pavlović Branislav, Arsić Sofija, Stojanović Petra, Stojanović Nađa, Čajkaš Maja, kata tim pionira (Angelov Ilija, Kolar Nenad, Škavo Maksim)
  • Bronzane u borbama: Ćeran Stefan, Horvat Vladan, Grbić Vladan – teška ktg mlađi seniori, Grbić Sanja

Drugi deo ekipe nastupio je na 10. Internacionalnom karate turniru „Apatinski pobednik“ koji je održan u Apatinu. Osvojeno je 5 medalja: