Biciklisti Spartaka učestvovali na tri trke u nedelju dana

Sre, 23.05.2018 - 22:26 -- dejan.vukovic

Biciklisti Spartaka u proteklih nedelju dana učestvovali su na tri takmičenja, Kupu Srbije koje je održano u Čačku, na međunarodnoj juniorskoj trci Sajamski gradovi Novi sad - Kovilj i na Kupu Slovenije koje je održano u gradu Komenda.

Na Kupu Srbije koje je održano 13. maja od subotičana najbolji su bili Perčić Nikolina i Perčić Mark koji su osvojili treća mesta u svojim kategorijama. Rezultati takmičara biciklističkog kluba Spartak.

• Juniori (32,5 km):  Išpanović Luka 12. mesto, Gaćeša Nenad 13. mesto

Međunarodna juniorska trka Sajamski gradovi Novi Sad-Kovilj održana je 19. i 20. maja u Novom Sadu.

Rezultati prvog dana 19. maja na stazi dužine 87,5km

• Avdić Dino 61. mesto,  Išpanović Luka 64. mesto, Gaćeša Nenad 65. mesto i Košić Pavle 67. mesto.

Drugi dan trke Sajamski gradovi vožen je u Kovilju 20. maja na stazi od 108km. Takmičara biciklističkog kluba Spartak postigli su sledeće rezultate:

• Išpanović Luka 55. mesto, Gaćeša Nenad 60. mesto,  Avdić Dino 63. mesto i  Košić Pavle 65. mesto.

Na Kupu Slovenije koje je 20. maja održano u gradu Komenda u blizini Ljubljane učestvovalo je dva takmičara iz biciklističkog kluba Spartak koji su zabeležili dobar rezultat. U konkurenciji poletarki n astazi od 13.5km Perčić Nikolina je zauzela odlično 4. mesto. dok je Perčić Mark bio jedanaesti na stazi od 26,7 kilometara među mlađim kadetima.