Uspešno održan rvački turnir Stipan Dora i Danji Karolj

Pon, 09.10.2023 - 21:28 -- dejan.vukovic

Rvački klub Spartak je u subotu 7. oktobra organizovao memorijalni rvački turnir "Dora Stipan i Danji Karlj" za mlađe selekcija uz učešće preko 120 mladih rvača iz tri zemlje regiona.

Turnir nosi imena dva izuzetna sportska radnika koji su ceo svoj život posvetili rvanju a veći deo radu sa mladim sportistima. Rvački klub Spartak je bio najbrojniji i ujedno nasjuspešniji klub na ovom turniru. Drugo mesto pripalo je RK Potisje iz Kanjiže a treće RK Radnički iz Sombora. Takmičari Spartaka osvojili su čak 19 medalja u raznim starosnim i težinskim kategorijama.

Ali Arsalan bronzani na Svetskom prvenstvu

Pon, 25.09.2023 - 18:57 -- dejan.vukovic

Srbija je drugi put zaredom domaćin seniorskog Svetskog prvenstva u rvanju koje se održalo od 16. do 24. septembra u beogradskoj Štark Areni. Bilo je ovo ujedno i kvalifikaciono takmičenje za Olimpijske igre koje će se sledeće godine održati u Parizu.

Mladi rvači Spartaka uspešni na tri turnira

Pon, 04.09.2023 - 20:34 -- dejan.vukovic

Mlađe selekcije Rvačkog kluba Spartak proteklog vikenda su učestvovali na tri turnira na kojima su osvojili pregršt medalja.

U subotu 2. septembra učestvovali su na međunarodnom turniru koji je održan u Slatini (Hrvatska), gde su osvojili 7 medalja od kojih dve zlatne, dve srebrne i 3 bronzane.

Mladi rvači Spartaka na Međunarodnom turniru u Puli

Pon, 22.05.2023 - 14:15 -- dejan.vukovic

Mladi takmičari Rvačkog kluba Spartak učestvovali su na 6. Internacionalnom turniru "Arena Open 2023" koji je održan u Puli u organizaciji Rvačkog kluba "Istarski Borac" iz Pule.

Takmičenje je održano za mlade rvačeu muškoj i ženskoj konkurenciji  u više starosnih kategorija (od 2006 do 2012 godišta) u Sportskoj hali "mate Parlov" u Puli u subotu 20. maja.