Završena grupna faza Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu

Pon, 11.12.2023 - 01:03 -- dejan.vukovic

Odigranim utakmicama trećeg kola završena je grupna faza tradicionalnog Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu koji ove godine obeležava 50 jubilej. Ljubitelji malog fudbala imali su prilike da uživaju u bogatom celodnevnom programu od 15 utakmica koje su igrane od 10:00 do 23:00 časa. Bile je nekoliko rutinskih pobeda favorita, par iznenađenja i eliminacija ekipa kao i veoma uzbudljivih i do kraja neizvesnih utakmica.

Počinje 50. Novogodišnji turnir u malom fudbalu

Sub, 02.12.2023 - 19:23 -- dejan.vukovic

U nedelju 3. decembra počinje 50. Novogodišnji turnir u malom fudbalu. Prijavljeno je 28 ekipa koji će se boriti za pobednički ček u vrednosti od 500.000 dinara.

Futsaleri Spartaka slavili u Nišu

Uto, 21.02.2023 - 21:23 -- dejan.vukovic

KMF Gvozdeni puk - KMF Spartak 3:4 (0:1)

Futsaleri Spartaka pobedili su sa 4:3 u Nišu ekipu KMF Gvozdeni Puk. Bila je ovo važna pobeda subotičana koja ih ostavlja u trci da izbore baraž ulaska u Prvu futsal Ligu Srbije.

Spartak je do prednosti stigao u 12. minutu golom iskusnog Veselina Guberinića. Do isteka prvog poluvremena obe ekipe su imale svopje prilike međutim na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću Spartaka.