Novogodišnji Turnir u malom fudbalu

Danas je u Hali sportova završen ovogodišnji  41. Novogodošnji fudbalski turnir u malom fudbalu pobedom ekipe Tas Šped.

Pre finalne utakmice odigrano je i nekoliko revijalnih mečeva, prvo su igrali finalnu utakmicu mališani '99 godište Fk Zlatibor Vode i Fk Spartak, gde su mladi plavo-beli golubovi pobedili vršnjake iz Zlatibor vode sa 2:0. Nakon njih odigralu su revijalnu utakmicu ženski fudbalski klubovi Ravangrada iz Sombora i ŽFK Spartak. Gošće su bile bolje i slavile sa 3:2.  Nakon toga trebalo je da se igra utrakmica za treće mesto međutim ekipa Old Golda se nije pojavila pa je tako ekipa  Dabrovi Prozivke osvojila treće mesto bez borbe. U sledećoj revijalnoj utakmici subotička publika mogla je da vidi veterane subotičkog fudbala gde...

detaljnije
Ned, 13.01.2008 - 20:00

Danas su u Hali sportova održane polufinalne utakmice Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu. U prvom meču su se sastali Dabrovi Prozivke i Zlatibor Voda a u drugom polufinalu Old Gold Motel Denis i Tas Šped.

Dabrovi Prozivka - Zlatibor Voda (3:3) 6:6 penalima 10:11

U prvom poluvremenu Dabrovi Prozivke su vrlo brzo poveli sa 2:0 da bi tek nakon toga Zlatibor Voda zaigrala bolje i uspela da preokrene rezultat u svoju korist sa 3:2. Međutim u finišu meča Dabrovi su iskoristili penal koji je dosuđen posle šestog prekršaja Zlatibora i golom Romića izjednačuju na 3:3. Sa ovim rezultatom se i otišlo na odmor. U nastavku meča ekipa Zlatibor Vode sa dva pogodtka Ušumovića uspela je da povede sa 5:3, to...

detaljnije
Sub, 12.01.2008 - 20:00

Danas su u Hali sportova održane utakmice osminefinala. Pobednici današnjih mečeva sutra u nedelju 06.01 igraju četvrtfinalne utakmice.

Sub, 05.01.2008 - 18:00

U drugom kolu 41 Novogodičnjeg turnira u malom fudbalu "Zlatibor Voda" postignuti su sledeći rezultati:

Sub, 22.12.2007 - 18:00

U hali sportova počeo je 41. Novogodišnji turnir u malom fudbalu pod nazivom "Zlatibor Voda" koji je u organizaciji OFS Subotice. Na turniru učestvuje 14 ekipa koji su podeljeni u 4 grupe.