Đorđe Despotović

Spartak Zlatibor voda - Novi Pazar 2:0 (1:0).

Spartak Zlatibor voda pobedila je danas na Gradskom stadionu po izuzetno teškom terenu ekipu Novog Pazara sa 2:0 golovima Despotovića i Torbice iz penala.

Do prve prolećene pobede Subotičani su došli zahvaljujući odličnoj timskoj igri, velikom željom i borbenošću. Prvu priliku na utakmici imao je Čović, kada je oprobao svoj šut sa oko 25 metara, međutim golman Đogatović je izbija u korner. Par minuta kasnije Torbica propušta priliku za vodstvo domaćih. U 27. minutu upornost domaćih se isplatila, kada je Kovačević uposlio Novakovića koji sa korner linije loptu šalje u peterac Novog Pazara gde je najsnalažljiviji bio Despotović koji u padu postiže gol za vostvo Spartak Zlatibor vode od 1:0. Ni...

detaljnije
Sub, 30.03.2013 - 18:00

Posredstvom uprave koju je predstavljao podpredsednik Spartak Zlatibor vode došlo je do pomirenja između mladog napadača Đorđa Despotovića i vernih navijača "Marinaca".

U ime uprave kluba Željko Knežević je istakao: - Mi svi volimo ovaj Spartak i radimo u korist ovog kluba, a možda ponekad napravimo i greške. Najvažnije je da svi zajedno radimo na jedinstvu koje se ponovo vratilo u naš klub. Moram malo da se osvrnem na ova teška vremena. Uslovi u kojim aradimosu na granici mogućeg. Moram pohvaliti ljude koji održavaju ovaj stadion kao i radnu zajednicu, stručni štab i igrače koji trpe i neredovnosti u isplatama i rad sa kanapom i štapom. U tom domenu sigurno pokazuju lojalnost klubu. Naravno da iz toga mogu izaći nervoze i pojedine greške....

detaljnije
Čet, 14.03.2013 - 17:30

Srbija - Mađarska 2:1 (0:1)

Fudbaleri Srbije do 20 godina danas su na Gradskom stadionu  savladali selekciju Mađarske sa 2:1 u okviru četvrtog kola Regionalne lige. Utakmicu su bolje započeli Mađari, bili su konkretniji i imali više loptu u nogama. Stvorili su naši severni susedi nekoliko dobrih prilika pre svih u Ugrai u 9. minuti kada je dobro šutirao sa 16 metara, zatim i dva minuta kasnije kada su izveli dobru kontra akciju ali u obe prilike izvanredno je reagovao golman Dmitrović koji je sačuvao svoju mrežu. Mađari su ipak krunisali svoju bolju igru u 21. minutu kada je Zamostnji Balaž prošao po levoj strani, loptu ubacio pred gol do Ugrajia koji sa 15 metara pogađa mrežu za vodstvo  od 1:0.

Drugo poluvreme selektor Dejan Govedarica je osvežio tim,...

detaljnije
Sre, 21.03.2012 - 16:00

Danas je u Subotici završen 17. Memorijalni turnir Stevan Ćele Vilotić na kojem su učestvovale četiri reprezentacije igrača do 19 godina Mađarska, Ukrajina, Izrael i domaćin Srbija. Ekipe su četiri dana igrale po bod sistemu svako sa svakim. Srbija je bila najbolja i sa dve pobede i jednim nerešenim rezultatom ubedljivo osvojila ovogodišnji turnir. Utakmice su se igrale na stadionu Fk Bačke 1901, na Gradskom stadionu  i u Čantaviru. Turnir je organizovao Fudbalski Savez Srbije u saradnji sa Gradom Suboticom.