Rukometaši Spartak Vojputa slavili u derbiju protiv Titela

Ned, 25.10.2009 - 19:00 -- dejan.vukovic

Spartak Vojput - Titel 33:32 (15:12).

U sedmom kolu druge rukometne lige grupa Sever Spartak Vojput pobedio je u derbiju kola ekipu Titela sa 33:32. Od samog početka meča subotičani su bili bolji i imali stalnu prednost od 2-3 gola, tako se na odmor otišlo sa 15:12.

U nastavku susreta sigurna igra subotičkih rukometaša koji su održavali stalnu razliku na plus 3, sve do samog finiša meča kada su gosti sa dva gola u poslednjim minutama susreta uspeli samo da izvojevaju častan poraz od samo minus jednog gola. Najefikasniji u domaćim redovima bili su Abazović i Ristovski sa 7 pšostignutih golova.

Hala sportova, gledalaca 300.

Spartak Vojput: Vukoslavović, Vručinić, Mešter 6g, Perović, Rojević 1g, Šivić, Mrakić 6g, Ninković, Milanković, Vitas, Tašković 6g, Ristovski 7g, Abazović 7g i Slepčević.

Titel: Dobrijević, Budiša 2g, balog 3g, Kuzmanov, Ivković 6g, Tošić 9g, Todorčević, Miličić, Vukovljak 7g, Jakovljević, Vujadinović 1g, Vojanović i Kenjalo 4g.