Omladinci Spartaka poraženi od Radničkog

Sre, 20.08.2014 - 19:42 -- dejan.vukovic

Spartak - Radnički 1923 0:1 (0:0)

Gradski stadion u Subotici. Sudija: Simović Novak. Gledalaca: oko 100. Strelci: Dragan Trajković u 86. minutu za Radnički. Crveni Karton: Zlatković Danijel 78. min. (Spartak).

Spartak: Rašeta, Zobenica, Paunović (65. Mijatović), Tadić, Banjac (48. Bursać), Vukoičić, Spremo, Zlatković, Đokić, Krmar (46. Simić), Sili (80. Stošić).

Radnički 1923: Najdanović, Miletić, Nikolić, Trajković (90. Milutinović), Spasojević, Vasojević, Gavrović A. (82. Milovanović), Urošević, Gavrilović, Lukić, Drobnjak (70. Gavrović P).

Omladinci Spartaka poraženi su u drugom kolu Omladinske lige Srbije od kragujevačkog Radničkog sa 1:0. Jedini gol n autakmici postigao je Dragan Trajković u 86. minutu susreta.

Gosti su imali više od igre bili su konkretniji i zasluženo nose bodove iz Subotice. Imali su subotičani prilike preko Sprema i Silija, međutim nisu uspeli loptu spremiti iza leđa golmana Najdanovića. Domaći su ostali sa igračem manje u finišu susreta pošto je glavni sudija Novak Simović sasvim zasluženo u svlačionicu poslao Danijela Zlatkovića zbog nesportskog ponašanja.