Dva zlata stonotenisera na prvenstvu Vojvodine

Pon, 19.01.2015 - 23:51 -- dejan.vukovic

Pojedinačno prvenstvo Vojvodine za juniore u stonom tenisu održano je u Bečeju. Stonoteniseri Spartaka su bili odlični na ovom Prvenstvu osvojivši titulu i pehar namenjen za prvaka i u singlu i u dubl konkurenciji. Najbolji u muškoj pojedinačnoj konkurenciji bio je Martinović Nikša dok je u dublu trijumfovao par Hevedič David (Spartak) / Mihalovič Dominik (Horgoš).

U ženskoj konkurenciji Spartak nije imao toliko uspeha, međutim i tu je osvojena bronzana medalja. Jedina iz Spartaka u ženskoj konkurenciji bila je Halas Eva koja je u pojedinačnom delu zauzela plasman od 5-8 mesta, ali se zato u dublovima okitila bronzanom medaljom. U paru sa Tiragić Emilijom (Vojvodina) osvojila je treće mesto.  Spartak su predstavljali: Martinović Nikša, Havedič David, Radosavljević Aleksandar, Bognar Bence, Lukić Uglješa i Halas Ella.

Juniori - parovi :

• 1 mesto Havedič David ( Stk"Spartak", Subotica) / Mihalovič Dominik ( Stk"Horgoš )
  • 2 mesto Grbić Nikola / Djilas Nemanja ( Stk"Čelarevo ", Čelarevo )
  • 3 mesto Bognar Bence ( Stk"Spartak ",Subotica ) / Miškolci Krištof ( Stk"Kanjiža )
  • 3 mesto Mršić Strahinja / Djurdjev Žarko ( Stk"Kikinda " , Kikinda )
  • 5-8 mesta Martinović Nikša / Radosavljević Aleksandar ( Stk'Spartak ", Subotica)
  • 5-8 mesta Benke Akoš ( Stk"Vojvodina",Bačko Gradište ) /Lukić Uglješa ( Stk"Spartak")