Pregršt medalja karatista Enpija

Pon, 23.02.2015 - 19:31 -- dejan.vukovic

Takmičari karate kluba Enpi proteklog vikenda učestvovali su na Internacionalnom karate turniru “Srbija Open 2015” koji je održan u Beogradu. Subotičani su bili uspešni osvojivši 14 medalja, od čega 6 zlatnih, 4 srebrne i 4 bronzane medalje

Medalje su osvojili:

• Zlatne: Rabti Kemal – 77 kg seniori, Vuković Đorđe – 70 kg seniori, Vuković Đorđe apsolutna mlađi seniori, Barašević Ines, mlađi seniori ekipno (Rabti Kemal, Vuković Đorđe, Grbić Vladan), juniori ekipno (Jovičić Dragoslav, Otašević Dejan, Anđelović Dimitrije)
  • Srebrne: Jovičić Dragoslav +70 kg juniori, seniori ekipno (Rabti Kemal, Vuković Đorđe, Grbić Vladan), kadeti (Anđelović Dimitrije, Vojnić Danijel), pioniri (Cvetićanin Igor, Mišanović Stefan, Slavić Marko, Belina Nemanja)
  • Bronzane: Vojnić Danijel -58 kg kadeti, Grbić Sanja +54 kg kadetkinje, Cvijin Nađa pionirke kate, Slavić Marko pioniri kate

Sledećeg vikenda karatisti Enpija če učestvovati na kontrolnom turniru u Aradu, Rumunija (Banzai kup) i u Banjaluci (Banjaluka open)