Pon, 13.02.2023 - 16:43 -- dejan.vukovic

KMF Spartak - KMF Winter Sport  2:7 (0:2)

Hala sportova u Subotici. Sudija: Marko Purić.

KMF Spartak: Bjelica, Nedić 2, Mijatović, Sili, Lučanović, Horvacki, Kujundžić, Bašić, Vlajnić, Čičić, Zolnajić.

KMF Winter Sport: Ristić 2, M. Radenković, Stevanović, Ilić 1, đorđević, Janković, Marjanović 2, Inajetović 1, D. Radenković 1,  Kostić

Oslabljeni futsaleri Spartaka bez povređenih standardnih prvotimaca nisu uspeli da iznenade lidera na tabeli Druge lige. Poraženi su u subotičkoj Hali sportova sa 7:2 od ekipe Winter sport.

Poveli su gosti u 6. minutu preko Marjanovića da bi u finišu prvog poluvremena i duplirali vodstvo nakon što je Marko Ilić postigao gol u 19. minutu. Nastavili su gosti sa dobrom igrom i u nastavku susreta. Golovima Ristića, Marjanovića, Inajetovića i Radenkovića poveli su sa visokoh 7:0. Spartak je do kraja susreta preko Nedića, koji je postigao dva gola, uspeo da ublaži poraz, 2:7.

Subotičani u sledećem kolu gostuju u Nišu ekipi Gvozdeni puk.