Uspešna provera fudbalerki Spartaka

Pon, 19.02.2024 - 20:49 -- dejan.vukovic

Fudbalerke Spartaka u sklopu priprema za nastavak prvenstva odigrale su međunarodnu prijateljsku utakmicu protiv NK Osjiek. Subotičanke su slavile sa 5:1.

Osiječanke su povele u 5. minutu, auto golom koji je postigla Belovan. Spartak je preuzeo inicijativu i u finišu prvog poluvremena u 45. minutu izjednačio golom Tijane Filipović. U nastavku utakmice Golubice su bile znatno ofanzivnije. Rezultatski preokret donela je Nađa Uvalin u 66. minutu. Živana Stupar jedanaest minuta kasnije povećala na 3:1. Sumnje oko pobednika meča otklonila je Tijana Filipović sa dva gola u finišu utakmice, u 84. i 88. minutu za konačnih 5:1.

ŽFK Spartak: Škandro, Vučković, Belovan, Slović, Radulović, Filipović, Boduva, Ilić, Gajić, Stupar, Ćirić. Svoju šansu sa klupe čekale su: Mihajlović, Baka, Vago, Gaković, Šarić, Uvalin.