Uto, 04.11.2008 - 12:00 -- dejan.vukovic

Na inicijativu veterana FK Crvena Zvezda u ponedeljak 10.11 na stadionu Fk "Bačke 1901" odigraće se prijateljski meč između ekipa Subotice i Crvene Zvezde u spomen pokojnom velikom subotičkom fudbaleru Tihomiru Bati Ognjanovu. Po dolasku veterana iz Beograda prvo je planirana poseta Gradskoj kući gde će ih primiti gradonačelnik Subotice Saša Vučinić i Nemanja Simović član gradskog veća zadužen za sport, omladinu  i turizam.

FK Vojvodina pobednik turnira Tihomir Bata Ognjanov

Ned, 26.10.2008 - 16:00 -- dejan.vukovic

Fk Vojvodina je pobednik 2. Memorijlnog turnira "Tihomir Bata Ognjanov" koji je održan na terenima Fk "Bačka 1901". Na turniru su učestvovale četiri ekipe koje sačinjavaju mladi fudbaleri rođeni 1995g. Vojvodina, Partizan, Crvena Zvezda i domaćin Bačka 1901.

Bačka poražena na svom terenu od Radničkog iz Bajmoka

Sub, 18.10.2008 - 15:00 -- dejan.vukovic

Fk Bačka 1901-Fk Radnički 0:1 (0:1).

Fudbaleri Radničkog iz Bajmoka priredili su iznenađenje u derbiju 11 kola Vojvođanske lige grupa Istok pobedivši ekipu Bačke 1901 sa 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Lazić Vanja u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu domaća ekipa Bačke je stalnim napadima pokušavala da preokrene rezultat međutim sigurnim intervencijama golmana Tanasića mreža Radničkog se nije zatresla tako da su se bajmočani odneli velika tri boda sa terena kod Somborske kapije.

U znak sećanja na čika Vargu

Uto, 14.10.2008 - 15:00 -- dejan.vukovic

Na pomoćnom terenu FK "Bačka 1901" odigrana je revijalno-prijateljska fudbalska utakmica između dve ekipe sastavljene od nekadašnjih igrača najstarijeg kluba na prostorima nekadašnje zajedničke države. Povod susreta bivših suigrača iz pionirskih, juniorskih i seniorskih selekcija, bila je zajednička želja da se na mestu zajedničkog odrastanja i sticanja znanja fudbalske veštine, prisete svog nekadašnjeg učitelja Ladislava Varge, koji im je svima bio višegodišnji trener u navedenim starosnim uzrastima.

Svečano otvaranje 15. turnira Stevana Ćele Vilotića

Ned, 14.09.2008 - 16:00 -- dejan.vukovic

Danas je na Bačkinom stadionu po 15 put otvoren memorijalni turnir "Stevan Ćele Vilotić" na kome učestvuju 4 reprezentativne selekcije fudbalera rođenih 1990g. Pored domaćina Srbije učešće su uzele reprezentacije Mađarske, Izraela i Crne Gore. Turnir se održava od 14-17.09 a igra se na terenima Subotice i okolione.

Prijateljski meč Bačka - Jagodina 0:6

Čet, 24.07.2008 - 18:00 -- dejan.vukovic

Fk Bačka 1901 - Fk Jagodina 0:6 (0:4).

U okviru priprema za predstojeću sezonu fudbaleri Bačke su na svom terenu ugostili novu superligačku ekipu Jagodine koja se nalazi na pripremama u Krivaji. Meč je igran po jakom kišovitom vremenu gde je novi član elitne lige Srbije opravdao ulogu favorita i ubedljivi pobedio. Golove za Jagodinu su postigli Vemić u 6 i 78. minutu, Milenković u 10, 15, i 17minutu i Ivezić u  minutu susreta.

FK Bačka pobedom završila prvenstvo

Sub, 21.06.2008 - 17:00 -- dejan.vukovic

Fk Bačka 1901 - Fk Radnički (Bajmok) 3:0 (1:0).Fudbaleri Bačke 1901 pobedom su završili takmičenje u Vojvođanskoj ligi grupa Sever. Oni su sezonu 2007/08 završili na trećem mestu sa 60 osvojenih bodova iza prvoplasirane Sente i drugoplasiranog Poleta. U toku čitave sezone u 30 odigranih utakmica primili su samo 13 golova što je ubedljivo najmanje u Vojvođanskoj ligi.