Arhiva

Kurbanova pobednica Palić Opena 2011

Ned, 31.07.2011 - 14:00 -- dejan.vukovic

Kurbanova (RUS) - Mahalkova (CZE) 2:1 (1:6, 7:6 (7:5), 6:3).

Sabina Kurbanova, sedamnaestogodišnja teniserka iz Rusije, osvojila je titulu na osmom Palić Openu. Kurbanova, kojoj je ovo bio prvi profesionalni turnir, u finalu je savladala Danu Mahalkovu iz Češke sa 2:1 (1:6, 7:6(7:5), 6:3), a uz pehar je osvojila i ček na 1.568 dolara. Iako su obe teniserke do finala došle kroz kvlaifikacije, to se nikako nije osetilo na njihovoj igri. Bio je ovo i ujedno najzanimljiviji meč celog turnira, jer je velika borba vođena tokom sva tri seta.

U subotu startuje Palić Open 2011

Sre, 20.07.2011 - 12:00 -- dejan.vukovic

Palić Open 2011 u organizaciji Tenis kluba Palić 1878, nagradnog fonda od 10.000 dolara startuje u subotu 23. jula, kada se održava prvi krug kvalifikacija. Ovo je osmi po redu profesinalni turnir za teniserke na kojem će drugio nosilac biti naša sugrađanka Nataša Zorić.