Važna pobeda stonotenisera Spartaka T

Sre, 23.12.2015 - 22:59 -- dejan.vukovic

Subotičani su do pobede došli teže nego što su očekivali, i to pobedom u sedmoj partiji nakon preokreta. Ceo meč je trajao preko160 minuta a junak susreta je bio prvi reket Spartaka, Stefan Kostadinović koji je zabeležio tri pobede.

Spartak Stoss savladao lidera na tabeli

Pon, 23.11.2015 - 00:22 -- dejan.vukovic

Druga ekipe stonoteniskog kluba Spartak u okviru 6. kola Prve lige Srbije ugostila je favorizovanu ekipu iz Ade koja je do ovog kola bila jedina neporažena ekipa.

Stefan Kostadinović osvojio kvalifikacioni turnir u ping pongu

Pon, 16.11.2015 - 10:33 -- dejan.vukovic

Lep uspeh subotičkog stonotenisera, Stefana Kostadinovića koji je uz svog trenera Mirka Gavrilovića osvojio prvo mesto na kvalifikacionom turniru za Svetsko Prvenstvo u Ping Pongu koje je održano u Beogradu u organizaciji STK Crvena Zvezda.

Rezultati Okružnog prvenstva u stonom tenisu

Čet, 22.10.2015 - 01:00 -- dejan.vukovic

Okružno – zonsko Prvenstva za osnovne i srednje škole u stonom tenisu održano je u Stonoteniskom centru u Subotici u utorak 20. oktobra.

Čokić najbolji u dve starosne kategorije

Pon, 19.10.2015 - 11:50 -- dejan.vukovic

Veliki uspeh mladog stonotenisera Spartaka, Aleksandra Čokića koji je bio prvi u dve starosne konkurencije na turniru klase Superior koji je održan u Beogradu.

Aleksandar Čokić trijumfovao u Šapcu

Sre, 07.10.2015 - 00:40 -- dejan.vukovic

Stonoteniski klub Lav iz Jevremovca bio je domaćin Masters turnira koji je održan u Šapcu ("B" - klase) u nedelju 4.oktobra. Ovo je bio već treći turnir za mlađe kadete u sezoni koji se boduju i za rang listu mlađih kadeta STSS.

Stonoteniseri ubedljivi u Mađarskoj

Uto, 15.09.2015 - 23:09 -- dejan.vukovic

Stonoteniseri Spartaka učestvovali su na prvom meorijalnom turniru "kalas Kazmer" koji je održan u Kiškunfeleđhazi u Mađarskoj. U prelepoj vrhunski opremljenoj sali sa 24 stola, takmičili su se stonoteniseri od najmlađih do najstarijih, od pionirskih kategorija, preko apsolutne do veterana.

Stonoteniseri Spartaka su nastupili u svim kategorijama koji su osvojili čak pet prvih mesta.

Rezultati stonotenisera Spartaka:

Aleksandar Čokić osvojio turnir u Čoki

Pon, 31.08.2015 - 22:32 -- dejan.vukovic

Petu godinu zaredom STK "Čoka" organizuje Memorijalni turnir u znak sećanja na trenersku legendu, Sabo Ištvana - Čika Pištu.

Stefan Kostadinović osvojio turnir u Sarajevu

Uto, 23.06.2015 - 22:18 -- dejan.vukovic

Stefan Kostadinović, stonoteniser Spartaka zabeležio je odličan rezultat na tradicionalnom međunarodnom stonoteniskom turniru "Stens open 2015" koji je održan u Sarajevu.

Stefan je osvojio turnir u konkurenciji seniora pošto je u finalu je savladao Konjić Edina iz BIH. Od organizatora je dobio veliki pobednički pehar, medalju kao i vrednu novčanu nagradu.