Dve medalje Bognara na stonoteniskom prvenstvu Vojvodine

Pon, 26.01.2015 - 20:15 -- dejan.vukovic

Stonoteniski savez Subotice bio je domaćin kadetskog pojedinačnog prvenstva Vojvodine koje je održano u Stonoteniskom centru u Subotici. Okupilo se oko 100 takmičara iz cele Vojvodine. STK spartak je nastupio sa desetak takmičara od kojih je najviše uspeha imao Bognar Bence koji je u pojedinačnboj konkurenciji osvojio drugo mesto posle poraza u finalu od Tepić Pere iz Temerina sa 3:0, dok je u paru sa Florijanom Fenjvešijem osvojio zlatnu medalju savladavši u finalu dubl Tomić/Tepić iz Temerina posle velike borbe sa 3:2.

Top 12 za mlađe kadete

Ned, 09.06.2013 - 21:00 -- dejan.vukovic

U Subotičkom Stonoteniskom centru u protekla dva dana održano je takmičenje 12 najboljih mladih kadeta i kadetkinja iz Srbije u stonom tenisu. Takmičenje je ponovo uspešno organizovao stonoteniski savez Subotice.

Nakon dva dana takmičenja u konkurenciji kadeta bilo je veoma interesanto i rezultatski uzbudljivo. Pobedio je Tomić Lazar  koji je osvojio 20 bodova, drugi je bio Tepić Pero sa takođe 20 bodova, dok je treće mseto zauzeo Jovičić Matija sa 19 osvojenih bodova.

Veteranski stonoteniski turnir

Ned, 14.04.2013 - 10:00 -- dejan.vukovic

Stonotensuki centar u Subotici bio je domaćin prvog otvorenog turnira vetarana "Memorijal edvin Danka 2013" u organizaciji stonoteniskog saveza Subotice. Učestvovalo je preko sedamdeset takmičara koji su bili podeljeni u 4 starosne kategorije: apsolutna kategorija, kategorija 40-49 godina, kategorija 50-59 godina i kategorija preko 60 godina.

Srbija - Portugal 1:3

Subotica, Stonoteniski centar, gledalaca: oko 300. Sudije: Vince Guljas, Caba Katona (Madjarska), Tibor Bickei (Srbija).

Pojedinacno: Karakašević - Apolonia 3:1 (11:8, 5:11, 11:5, 11:9), Jevtović - Freitas 0:3 (7:11, 4:11, 5:11), Pete - Monteiro 1:3 (7:11, 4:11, 11:8, 7:11), Karakašević - Freitas 0:3 (9:11, 5:11, 9:11).

Stonoteniseri Srbije protiv Portugala u Subotici

Sre, 12.09.2012 - 18:00 -- dejan.vukovic

Reprezentacija Srbije će u Subotici odigrati kvalifikacioni meč za ekipno prvenstvo Evrope 2013. Srbija se nalazi u A grupi i do sada su odigrali jedan meč, kada su kao gosti poraženi od Nemačke rezultatom 3:1. Srbija u drugom kolu kvalifikacija u Subotici dočekuje reprezentcijku Portugala. Dvoboj ove dve reprezentacije odigraće se u u utorak 18.09  sa početkom u 18 časova.