Odigrano III kolo Gradske fudbalske lige

Uto, 16.09.2014 - 00:49 -- dejan.vukovic

Proteklog vikenda odigrano je 3. kolo Gradske fudbalske lige. U dosadašnjem prvenstvu ekipa Bratstva i Elektrovojvodine su zabeležili maksimalan učinak. Bratstvo ima tri pobede iz tri utakmice dok je Elektrovojvodina bila slobodna u trećem kolu pa ima dve pobede iz dva meča.

Rezultati 3 kola:

Prvo kolo Gradske fudbalske lige pionira i kadeta

Pet, 12.09.2014 - 23:23 -- dejan.vukovic

Odigrano je prvo kolo pionirske i kadetske gradske fudbalske lige. Nažalost u kadetskoj ligi ima samo pet ekipa, dok je pionirska znatno brojnija i sačinjava je deset timova. Interesantno je da među pionirima Đurđin ima dve ekipe.

Čet, 28.08.2014 - 00:06 -- dejan.vukovic

Gradska fudbalska Liga predstojećeg vikenda započinje jesenji deo sezone sa 12 ekipa. Utakmice prvog kola igraju se u subotu 30.08. i u nedelju 31.08.

Parovi 1 kola:

Dodela pehara Radničkom, gradskom prvaku

Pon, 16.06.2014 - 00:10 -- dejan.vukovic

Nakon uspešne završene sezone u Gradskoj fudbalskoj ligi, danas je u Bajmoku održana svečana ceremonija podele pehara i medalja za najbolje i revijalna utakmica između prvaka lige, Radničkog 1905 i reprezentacije Lige.

FK Subotica prvak Gradske fudbalske lige

Pon, 24.06.2013 - 12:00 -- dejan.vukovic

Novi prvak Gradske fudbalske lige je FK Subotica. Već po ustaljenoj tradiciji nakon završetka lige odigrana je revijalna utakmica između prvaka i reprezentacije Gradske lige. Revijalni meč je odigran na terenu Severa koji je ponovo dat u nadležnost FK Subotica, koja će sada imati puno bolje uslove za rad. Pobedili su šampioni lige sa 3:1 nakon izjednačenog poluvremena koje je završeno bez pobednika 1:1.

FK Preporod pobednik Kupa GFL

Sre, 28.09.2011 - 17:00 -- dejan.vukovic

Preporod - Vinogradar 1:0 (1:0).

Fudbaleri Preporoda pobednici su ovogodišnjeg Kupa na teritoriji Gradske fudbalske lige. U današnjem finalu koje je odigrano u Novom Žedniku, fudbaleri Preporoda su savladali Vinogradar sa 1:0. Jedini gol na utrakmici postigao je Marko Panić u 9 minuti susreta. Pokušao je Vinogradar da dođe do izjednačenja ali nisu uspeli savladati golmana Preporoda.

Nakon finalne utakmice Goran Drača uručio je pehar kapitenu pobedničke ekipe, nakon čega je moglo da počne slavlje domaćina.